Jump to content
CzarnyElo

Lista dotacji z UE z datami, nazwami i sumami ;)

Recommended Posts

Cześć,

 

kiedyś przeglądałem listę dotacji z UE, gdzie były wyszczególnione daty, nazwy firm i sumy dotacji. Mam kontrahenta, który takową dotację pozyskał i chciałbym w wiadomym celu sprawdzić kiedy i ile ;) Niestety gdzieś zgubiłem linka, ktoś pomoże?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy o to wam chodzi ale: http://www.mapadotacji.gov.pl

 

Nie wiem, czy o to chodziło autorowi tematu, ale na pewno się przyda.

 

 

Czy to etyczne "doić" kienta zaglądając mu w portfel?...

 

Jeśli dostał dotacje, to i tak te pieniądze musi wydać, a wydatki udokumentować. Poza tym ważna jest świadomość sprzedawcy i jeśli się z tym nie zgadzasz, to rozumiem, że taką samą cenę zaproponowałbyś firmie "XYZ" i np. Grupie WP za dowolną domenę?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to etyczne "doić" kienta zaglądając mu w portfel?...

Nie mniej etyczne niż dojenie podatników z kasy na dotacje.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to etyczne "doić" kienta zaglądając mu w portfel?...

 

Liczyłem właśnie na taki naiwny głos... A powiedz mi dlaczego klient do wysłania zapytania nie używa swojego adresu firmowego, tylko jakiś na darmowej poczcie? Bo chce nas wydoić! :) Każdy każdego chce wydoić i na tym polega biznes :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy każdego chce wydoić i na tym polega biznes :P

To chyba masz zaburzone postrzeganie czym jest biznes, a czym jest zwykłe ruch..nie. W biznesie chodzi o taki deal, że obydwie strony są zadowolone z transakcji. Chyba że miałeś na myśli taki biznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba masz zaburzone postrzeganie czym jest biznes, a czym jest zwykłe ruch..nie. W biznesie chodzi o taki deal, że obydwie strony są zadowolone z transakcji. Chyba że miałeś na myśli taki biznes.

 

Skoro dochodzi do sprzedaży domeny, to i tak musi to być biznes zadowalający obie strony. Jeśli którejkolwiek z nich nie zadowala cena, do sprzedaży nie dochodzi lub prowadzone są negocjacje pozwalające pójść na ustępstwa i być może przeprowadzenie transakcji. W przypadku domainera, który chce być świadomy podczas przeprowadzania takiej transakcji, nie nazwałbym tego "ruch..niem".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×