Jump to content
Sign in to follow this  
dariush

Problem z zarezerwowana domeną.

Recommended Posts

Witam !

Polowalem na jedna domene i wkoncu upolowalem (mam taka nadzieje)

Tylko jest problem.

Przyszedl mi mail od rejestratora gratulujemy prosze oplacic domene balblabla.pl

Natomiast jak wchodze w moje konto to nie ma tej domeny na liscie zarezerowanych domen.

 

Wie moze ktos o co chodzi ?

Minelo juz 24h i dalej domena nie widnieje na liscie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może napisz jaki to rejestrator.

 

A przede wszystkim, napisz *do* rejestratora. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Może to domena com, eu. Sprawdz faktury pro-forma.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
AZ.PL

 

domena *.PL

A już myślałem że to domena turtlesninja.biz. Wtedy bym się nie dziwił że jest niewidoczna, bo ja wykupiłem ją dożywotnio ;) .

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
AZ.PL

 

domena *.PL

 

No to nic nowego, kiedyś w az.pl zarezerwowalem w piatek bardzo fajną domene. Sprawdzam w sobotę, nie ma jej na liście zarezerwowanych, w bazie whois pokazuje się, że jest wolna. Przez swoje skąpstwo :P nie chciałem rejestrować jej gdzie indziej (az miało najtańszą ofertę), więc napisałem do nich maila, ale AZ nie pracuje w weekend i dopiero kontakt z telefoniczny w poniedziałek przyniósł jakiś efekt, Pani bardzo mnie przeprosiła i powiedziała, że więcej się to nie powtórzy... Co widać po Twoim poście ;)

Jeśli jest to naprawdę ciekawa domena, radzę Ci zarejestrować ją gdzieś indziej, bo z Az będziesz mógł skontaktować się dopiero we wtorek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@camelson ... ale w końcu AZ zarejestrowało Ci tę domenę ??

Dopiero jak zadzwoniłem, to poproszono mnie o podanie nazwy domeny i oni już sami zarezerwowali ją dla mnie. Praktycznie po chwili znalazła się w moim panelu, w zarezerwowanych. Oczywiście po wpłacie pieniędzy była już moja.

PS. Radzę Ci też, żebyś zadzwonił do nich, albo skontaktował się na czacie z konsultantką bo szybkość z jaką czytają i odpowiadają na maile pozostawia wiele do życzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadzwonilem i nici.

Domeny nie beda moje bo sa jeszcze w postepowaniu, a w AZ wystapil jakis blad.

Ogolnie do AZ nie mam zadnych zastrzezen poza tym incydentem ... niepotrzebnie robia ludzi w blad. A jak maja jakis dziury na serwerach to szybko niech je lataja.

Kolejny klient moze byc mniej wyrozumialy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Źle Cię zrozumiałem dariush, w moim przypadku domena którą chciałem zarejestrować była wolna. Ale masz racje, takie błędy nie powinny występować, robią ludziom nadzieję na posiadanie fajnej domeny. Choć z drugiej strony, w mailu od AZ, potwierdzającym złożenie zamówienia, można przeczytać:

"nie ponosimy odpowiedzialności za fakt, iż domena w momencie rejestracji jest zajęta".

Co do zastrzeżeń do obsługi w AZ, ja niestety mam ich kilka, ale to bardziej nadaje się do działu opinie o rejestratorach. ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×