Jump to content
jamesbond

projektyIT.pl

Recommended Posts

W sumie tak jak już to napisałem to zacząłem się wahać ale nie mogę sobie wyobrazić kto ją miałby kupić, bo nie oszukujmy się żadna firma informatyczna jej nie kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie tak jak już to napisałem to zacząłem się wahać ale nie mogę sobie wyobrazić kto ją miałby kupić, bo nie oszukujmy się żadna firma informatyczna jej nie kupi.

Uważam, że masz małe wyczucie w wartościowaniu domen. Ale każdy ma prawo mieć własne zdanie. Dla mnie domena jest na tyle atrakcyjna, że za parę dni do kompletu wezmę z myślnikiem. Dziękuje za Twoją wycene. Do wyrażenia opinii zapraszam innych.

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites

karolnet lepiej się nie wypowiadaj i nie wyceniaj domen bo nie masz bladego pojęcia o ich wartości. I za pewne nawet nie wiesz co to znaczy 'IT'

Domena bardzo ładna xxx zł na pewno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwierz mi na słowo lub nie że pracuje w dużej firmie informatycznej i wiem co to jest projekt informatyczny na pewno nie tak jak ty tylko z google, domena jest może spoko ale znając troszkę specyfikę rynku wiem jak się dostaje taki projekt. No na pewno nie jest tak że menadżerowie firm wpisują w google projekty it. Ale w sumie istnieją strony zbierające nowe przetargi na projekty głównie rządowe. Po prostu domena tyka (moim zdaniem) dosyć dużych rzeczy, a nie bierzecie pod uwagę że takim firmą chodzi o budowanie marki. Do mnie ta domena nie przemawia ciężko będzie ją dobrze sprzedać a ładnie na parkingu leżą nie tak pięknie i profesjonalnie brzmiące zwroty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z taką domeną, to tylko czekać na klienta... Na prawde bardzo fajna, jak dla mnie bardzo dobre xxx ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwierz mi na słowo lub nie że pracuje w dużej firmie informatycznej i wiem co to jest projekt informatyczny na pewno nie tak jak ty tylko z google, domena jest może spoko ale znając troszkę specyfikę rynku wiem jak się dostaje taki projekt. No na pewno nie jest tak że menadżerowie firm wpisują w google projekty it. Ale w sumie istnieją strony zbierające nowe przetargi na projekty głównie rządowe. Po prostu domena tyka (moim zdaniem) dosyć dużych rzeczy, a nie bierzecie pod uwagę że takim firmą chodzi o budowanie marki. Do mnie ta domena nie przemawia ciężko będzie ją dobrze sprzedać a ładnie na parkingu leżą nie tak pięknie i profesjonalnie brzmiące zwroty.

 

A Ty mi uwierz na slowo, ze duze korporacje to motloch, ktory czasami ma taki bajzel wewnatrz i takich kretynow sie tam zatrudnia, ze szkoda gadac... To, ze duze firmy moga nie byc zainteresowane, nie znaczy ze male i srednie nie beda. To, ze masz wypaczony gust i patrzysz jedynie swoimi korporacyjnymi oczetami, nie oznacza, ze kazdy, kto widzi ta domene, widzi jedynie Twoj okreslony projet/y. Domena jest tak wszechstronna, ze nawet IBM moglby byc ta domena zainteresowany, tyle, ze ludzie Twojego pokroju, myslacy wlasnie tak jak Ty i ktorzy pracuja w tychze korporacjach maja myslenie jakie maja, to i maja gdzies takie domeny <_<

 

Zgadzam sie z jednym-firmy zainteresowane sa bardziej budowaniem marki, ale nie oznacza to, ze akurat TA domena miala by sluzyc konkretnie jednej firmie. Mozna na tym stworzyc platforme przetargowa na projekty IT, b2c, b2b itd Jest multum zastosowan tej domeny, wlacznie z korporacyjnymi. To tak, jakby biuro podrozy o nazwie "eVoya" pogardzilo domena "WycieczkiZagraniczne.pl" itp. Owszem, buduja swoja marke, ale dzieki takiej domenie moga pozyskac rzesze klientow, ktorzy o tej marce nie slyszeli.

 

Co do domeny, to nie jestem w stanie wycenic, ale napewno nie jest to reg fee ;) Chociaz, jakbys nie chcial jej oplacac, to daj znac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam sie z jednym-firmy zainteresowane sa bardziej budowaniem marki, ale nie oznacza to, ze akurat TA domena miala by sluzyc konkretnie jednej firmie. Mozna na tym stworzyc platforme przetargowa na projekty IT, b2c, b2b itd

Na coś takiego się nadaje jak najbardziej, sam to zresztą wyżej napisałem. Z tym zerem się pośpieszyłem, ale nadal utrzymuje że żadna średnia lub duża firma tego nie kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na coś takiego się nadaje jak najbardziej, sam to zresztą wyżej napisałem. Z tym zerem się pośpieszyłem, ale nadal utrzymuje że żadna średnia lub duża firma tego nie kupi.

 

To spojz sobie, jakie domeny posiada u nas w PL sam Microsoft, a mozesz sie zdeka zdziwic <_< O Agorze nie wspomne, bo to kazdy domainer zna. Oprocz MS, jest masa innych tuzow korporacyjnych, ktorzy mogli by z checia takowa domene wykozystac pod jakis nowy projekt. Aczkolwiek kazdy ma swoje zdanie-miej je i Ty ;) Co do jednego z Toba sie zgodze. To, ze domena jest ok, to nie musi oznaczac od razu gory platyny... Domen zarejestrowanych w PL jest raptem milion, zatem kombinacji jest jeszcze cala masa, a do tego dochodza domeny globalne, ktore w polskiej swiadomosci tez sa popularne.

 

hehehe projekty.tv jest zajete, ale projektyit.tv jest jeszcze wolna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra jakoś nie widzę żeby ms miał domeny w tym stylu. A najlepszym dowodem co się stanie z tą domeną jest to co się znajduje pod nimi w domenach .com gdzie rynek jest bardziej rozwinięty i o wiele większy:

itprojects.com - parking

projectsit.com - jakaś krzakowata firma z stroną z szablonu kupionego lub ściągniętego na templatemonster

 

Więc mów co chcesz na serwis z projektami nada sie tysiące innych domen, a tej wróże spadek za rok może jak właściciel się zaweźmie to za 2. Dla mnie domena jest mało warta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra jakoś nie widzę żeby ms miał domeny w tym stylu. A najlepszym dowodem co się stanie z tą domeną jest to co się znajduje pod nimi w domenach .com gdzie rynek jest bardziej rozwinięty i o wiele większy:

itprojects.com - parking

projectsit.com - jakaś krzakowata firma z stroną z szablonu kupionego lub ściągniętego na templatemonster

 

Więc mów co chcesz na serwis z projektami nada sie tysiące innych domen, a tej wróże spadek za rok może jak właściciel się zaweźmie to za 2. Dla mnie domena jest mało warta

 

otofakty.pl

przyjacielesukcesu.pl/com.pl

 

A co do tego, ze pod .com nie ma czasami stron, to o niczym nie swiadczy. Bo czy w pot.com jest serwis spolecznosciowy? rush.com tez jakos dziwnie wyglada. Fakt-tlumaczenia u mnie kiepawe i tutaj MisUszatek mialby pole do popisu, co nie oznacza, ze to co pod .com popularne gdzies tam, musi miec odzwierciedlenie w polskim tlumaczeniu. Domena ProjektyIT.pl kojazy sie jasno-z projektami IT. Owszem, nie wiadomo o jakie projekty chodzi i o jaki dzial IT, totez domena moze miec ,jak juz napisalem, wszechstronne zastosowanie i dzieki temu moze miec spore zainteresowanie, ale moze to byc tez jej wada wlasnie ze wzgledu na ogolnikowosc... Tak czy siak, ja b.chcialbym byc wlascicielem tej domeny. W dodatku jest latwa do zapamietania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zlecenia.it poszla za 710zl i to na durnym allegro... moze ci to pomoze w wycenie... mimo ze w tym wypadku .it jest koncowka to wedlug mnie kombinacje typu "projektyit.pl" sa wiecej warte niz "projekty.it"... tzn ujme to tak... moze nie tyle ze wiecej warte ale napewno skuteczniejsze pasowaloby miec te 2mozliwe domeny

 

I tak jak ijon pisze uderz do nich bo polowa klientow piszaca adres z palca im ucieknie do ciebie podaj to jako argumentacje... Ale aktualnie mysle ze realna wartosc to 900zl jezeli ta cena cie nie zadowala to troszke poczekaj... Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za opinie. Widze, że nowi użytkownicy tego forum, bardzo chętnie i rzeczowo zabierają głos w tym dziale. Wielki PLUS dla Was <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×