Jump to content
Sign in to follow this  
necik

Kantor24.pl

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym dowiedzieć sie co myślicie do domenie kantor24.pl ?

Końcowy klient to właściciel całodobowego kantoru wymiany walut.

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Końcowy klient to właściciel całodobowego kantoru wymiany walut.

Ale on już jest, czy go szukasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Chciałbym dowiedzieć sie co myślicie do domenie kantor24.pl ?

Końcowy klient to właściciel całodobowego kantoru wymiany walut.

 

Niezła dla mnie wysokie xxx zł.

24 przy tej domenie jest jak najbardziej trafne, zarejestrowałeś czy po spadku?

 

Edit.

cwirek znasz się na wycenie jak nie powiem kto... może 100tys. od razu?

Poza tym

utworzona: 2008.04.03 11:51:10

Także widać, że jeszcze masę dobrych domen leży i czeka na rejestrację.

Gratulacje : )

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym zaproponowal 3000 zl

a moze wiecej...w sumie tu idealnie pasuje 24

a branza tez taka konkretna, a ciezko znalezc

jaks zastepcza nazwe dla kantoru

Edited by cwirek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Chciałbym dowiedzieć sie co myślicie do domenie kantor24.pl ?

Końcowy klient to właściciel całodobowego kantoru wymiany walut.

 

 

Nie wydaje mi sie zeby ta domena byla dobra .Oczywiscie zgadzam sie, ze te 24 w polaczeniu z kantorem pasujei to bardzo ale jedna mala rzecz !

Wiekszosc wlascicieli kantorow to goscie dosc prosci i kazdy z nich nazwal juz swoj kantor a to "u Zbyszka" a to Bilon a to ten co jego szfagier zna jezyki nazwal Cash itd .Kantory jak agencje towarzyskie maja swoje nazwy ! Widzieliscie jakas agencje ktora sie nazywa agencjatowarzyska ????:)) A kantor ktory sie nazywa Kantor .Nie !

Kantory to raczej dzialalnosc lokalna i musi miec brend :)) Nie wydaje mi sie zeby ta domena zrobila furore chyba ze pod pozycjonowanie .Nie mozna do domen podchodzic w oderwaniu od pewnych realiow a tu wydaje mi sie walsnie mamy z czyms takim doczynienia .No ale moge sie mocno pomylic i zarobisz na tej domenie walizke kasy , czego ci zycze ;)

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wydaje mi sie zeby ta domena byla dobra .Oczywiscie zgadzam sie, ze te 24 w polaczeniu z kantorem pasujei to bardzo ale jedna mala rzecz !

Wiekszosc wlascicieli kantorow to goscie dosc prosci i kazdy z nich nazwal juz swoj kantor a to "u Zbyszka" a to Bilon a to ten co jego szfagier zna jezyki nazwal Cash itd .Kantory jak agencje towarzyskie maja swoje nazwy ! Widzieliscie jakas agencje ktora sie nazywa agencjatowarzyska ????:)) A kantor ktory sie nazywa Kantor .Nie !

Kantory to raczej dzialalnosc lokalna i musi miec brend :)) Nie wydaje mi sie zeby ta domena zrobila furore chyba ze pod pozycjonowanie .Nie mozna do domen podchodzic w oderwaniu od pewnych realiow a tu wydaje mi sie walsnie mamy z czyms takim doczynienia .No ale moge sie mocno pomylic i zarobisz na tej domenie walizke kasy , czego ci zycze ;)

Źle rozumujesz to nie są prości ludzie. Przecież instnieją sieci kantorów, w supermarketach są specjalne boxy pod to i chyba albo napewno nie nazywają się u zbyszka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Źle rozumujesz to nie są prości ludzie. Przecież instnieją sieci kantorów, w supermarketach są specjalne boxy pod to i chyba albo napewno nie nazywają się u zbyszka.

 

No fakt nie "u Zbyszka" te w Warszawie w centrach handlowych nazywaja sie Apollo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak taką domenę można zastosować ?

Wymiana waluty via internet ? Nie lepiej to skorzystać z PayPal czy innych form płatności międzynarodowych ?

Przy przejściach granicznych raczej nie będzie miało to zastosowania.

Na zachodzie a zwłaszcza na południu Polski kantory wymieniają walutę dopóki wszystkie kraje nie wprowadzą Euro.

Na wschodzie kierowcy podchodzą do tych budek, które znają lub które są czynne.

A poza tym za pewien czas wymiana gotówkowa będzie stanowiła margines na rynku finansowym.

Kantory to biznes wymierający jak mamuty miliony lat temu.

Jeśli więc masz na nią klienta to sprzedawaj ją czym prędzej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niniejszym temat oczyszczony ze zbędnej dyskusji.

Oświadczam, że na dziś koniec żartów. Od teraz każde posty nie na temat i kłótnie odpowiednio wynagrodzę.

 

EDIT:

dobra, julia już się pożegnał z forum. Kolejne osoby dostały nagrodę. Naprawdę nie możecie się zachowywać jak dorośli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezła dla mnie wysokie xxx zł.

24 przy tej domenie jest jak najbardziej trafne, zarejestrowałeś czy po spadku?

 

utworzona: 2008.04.03 11:51:10

Także widać, że jeszcze masę dobrych domen leży i czeka na rejestrację.

Gratulacje : )

Kupiona na aukcji dropped.pl za 190 zł.. ja ją wyceniam na 180 zł :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obok mnie jest kanor i ma szyld wlasnie Kantor 24 wiec niekoniecznie u zbyszka

h jeszcze ma chyba

Edited by cwirek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam lubię kantory, mam coś do kompletu :):) (ale fakt, z opchnięciem tych domen trzeba zdążyć przed wprowadzeniem Euro, a teraz kantory nie są skłonne do inwestycji - brak waluty obcej na rynku, niektóre zaczynają sprzedawać monety okolicznościowe z braku laku). \/

Edited by MariuszPN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiekszosc wlascicieli kantorow to goscie dosc prosci i kazdy z nich nazwal juz swoj kantor a to "u Zbyszka" a to Bilon a to ten co jego szfagier zna jezyki nazwal Cash itd .

Częściowo muszę się z tym zgodzić.

Poszukując potencjalnych kupców na domenę trafiłem na strony kantorów które mają szansę wygrać w konkursie zlastrona.org

Jednak znalazłem też kilka kantorów których właściciele podchodzą do biznesu dość poważnie - ładna strona www na której znajduje się stale aktualizowany kurs wymiany, mapa dojazdu, galeria itd. Uważam że to właśnie ktoś z tej grupy zostanie przyszłym właścicielem domeny Kantor24.pl

 

 

Jak taką domenę można zastosować ?

Wymiana waluty via internet ? Nie lepiej to skorzystać z PayPal czy innych form płatności międzynarodowych ?

Przy przejściach granicznych raczej nie będzie miało to zastosowania.

Na zachodzie a zwłaszcza na południu Polski kantory wymieniają walutę dopóki wszystkie kraje nie wprowadzą Euro.

Na wschodzie kierowcy podchodzą do tych budek, które znają lub które są czynne.

Wymiana waluty rzez internet - o tym nawet nie pomyślałem. Ale pomysł nie jest zły, ile to razy potrzebowaliśmy wymienić 500 zł. na Inteligo na 500 w mBanku :)

Przejścia graniczne i małe budki na wschodzie Polski raczej odpadają.

Wydaje mi się że klienta końcowego znajdę w dużym mieście typu Warszawa, Kraków itp. Osoba ta z pewnością zna chociaż częściowo siłę internetu i wie w jaki sposób można to wykorzystać.

 

Dziękuję wszystkim za opinię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×