Jump to content
MOSCHINO

metaverseluxuries.com

Recommended Posts

metaverseluxuries.com

 

Szał na domeny meta i metaverse. Ja od zawsze interesowałem się dobrami luksusowymi, bo uważam, że tylko one są istotne. Co myślicie o tej domenie i o temacie metaverse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na to co obecnie sprzedaje się w temacie metaverse to szanse są. Do śledzenia sprzedaży polecam twittera tylko musisz go odpowiednio "metaversowo" wytargetować. Jeżeli krypto projekty związane z metaverse będą nadal rozwijały się tak jak się rozwijają to i meta domeny będą miały wzięcie, chociaż tutaj zauważyłem spore zapotrzebowanie na ".io" i ".xyz".

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 29.11.2021 o 21:43, smogwawelski napisał:

Patrząc na to co obecnie sprzedaje się w temacie metaverse to szanse są. Do śledzenia sprzedaży polecam twittera tylko musisz go odpowiednio "metaversowo" wytargetować. Jeżeli krypto projekty związane z metaverse będą nadal rozwijały się tak jak się rozwijają to i meta domeny będą miały wzięcie, chociaż tutaj zauważyłem spore zapotrzebowanie na ".io" i ".xyz".

 

Pewnie masz rację, ale domeny .com zawsze są w cenie. Przyjrzę się tym końcówkom. Nie rejestrowałem, bo uważam je za dość mało popularne, a wykorzystanie czy sprzedaż zawsze jest o wiele niższa, niż .com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×