Jump to content
K4 BTC

Najdrożej kupione

Recommended Posts

Po weekendzie z forum i zagłębianiu się w - niestety skąpe - informacje sprzedażowe pojawil mi sie pomysl na temat, ktory być moze trochę mnie ukierunkuje:

 

Ile najwiecej zaplaciliscie za domenę, jakie rozszerzenie, kiedy to było i oczywiscie jak ktoś doda nazwe to już będę przeszczęsliwy. Ale nawet fragmentaryczne info bedzie ciekawe

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, K4 BTC napisał:

Po weekendzie z forum i zagłębianiu się w - niestety skąpe - informacje sprzedażowe pojawil mi sie pomysl na temat, ktory być moze trochę mnie ukierunkuje:

 

Ile najwiecej zaplaciliscie za domenę, jakie rozszerzenie, kiedy to było i oczywiscie jak ktoś doda nazwe to już będę przeszczęsliwy. Ale nawet fragmentaryczne info bedzie ciekawe

 

Nie pij tyle w weekendy bo na kacu przychodzą Ci do głowy kiepskie pomysły...

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Bazyli napisał:

Nie pij tyle w weekendy bo na kacu przychodzą Ci do głowy kiepskie pomysły...


Może kolega @K4 BTC sprzedał wiadro bitcoinów i ma konkretny kapitał i koniecznie chce go zutylizować w najwyższej klasy domenach. A w tej klasie w/g domenowego eksperta z Leszna znajduje się wyłącznie spożywka.pl a później długo nic ;)

 

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Bazyli napisał:

 

Nie pij tyle w weekendy bo na kacu przychodzą Ci do głowy kiepskie pomysły...

 

Nie miewam kaca ;) a poważnie to co tu złego. Widze sporo dyskusji na temat sprzedaży i ukrywania cen

 Ale w zasadzie to mnie nie interesuje bo nie mam nawet jednej domeny na sprzedaż. 

 

Zakladam.jednak, ze inwestorzy to osoby, ktore kupują najpierw potem z zyskiem sprzedają. Stąd moje pytanie. 

 

Nie sztuka kupować, sztuka kupować z sensem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 25.07.2023 o 22:32, K4 BTC napisał:

 

Nie miewam kaca ;) a poważnie to co tu złego. Widze sporo dyskusji na temat sprzedaży i ukrywania cen

 Ale w zasadzie to mnie nie interesuje bo nie mam nawet jednej domeny na sprzedaż. 

 

Zakladam.jednak, ze inwestorzy to osoby, ktore kupują najpierw potem z zyskiem sprzedają. Stąd moje pytanie. 

 

Nie sztuka kupować, sztuka kupować z sensem

 

Pieniądze lubią ciszę a domeny...spokój...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Bazyli napisał:

 

Pieniądze lubią ciszę a domeny...spokój...

 

Ja tam wolę powiedzenie: pieniądz robi pieniądz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś nie tyle kupiłem, co chciałem kupić domenę wifi*pl za ok 10-15k zł. Niestety, poszła za coś ok 12 tysi (o ile pamięć mnie nie myli). Kiedyś, te ok 6 lat temu 10k zł miało zupełnie inną wartość niż dzisiaj, więc byłą to dość spora kwota. Dzisiaj? Nie wiem, czy byłbym skłonny dać tyle kasy za domenę, nawet uwzględniając iż 10k to obecnie część wypłaty a nie kilka wypłat jak dawniej. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

broker.pl 13 lat temu za 40 000zł chyba była najdrożej zakupioną domeną .pl przez mnie. Dodam, że wpadła mi z opcji, sprzedałem i odkupiłem za jakiś czas ;) właśnie w tej kwocie w 2010.

 

Była jeszcze inna literówka .com za kwotę 2x większą.

  • Like 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×