Jump to content
Sign in to follow this  
pitreq

tibia.at

Recommended Posts

Teraz sobie przypomnialem, ze jakis czas temu zarejestrowalem domene tibia.at

 

co o niej myslicie? jest cos warta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całkiem sporo osób. :)

 

#tibia.biz

 

Pikselki nigdy nie wyginą. :lol:

 

To bardzo chwytliwy temat - ale myślę, że taką domenę najlepiej sprzedać gdzieś do Austrii. Niech sobie tamtejsza młodzież lasuje mózgi przy tej grze. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sie conieco wypowiem na ten temat... Panowie to raczej starsze pokolenie ale tibia to obecnie najpopularniejsza gra... Kilkakrotnie Popularniejsza od "Plemiona" W tym ze w tej grze gra sie nie w przegladarce tylko normalnie online z poziomu komputera... stad nie ma tej strony tzn tibia.pl w pierwszej 100 ALexa...

 

Wystarczy popatrzec ile jest aukcji allegro zwiazanych z ta gra... I ta gra ciagle sie rozwija ale co do domeny to hmmm... Oficjalna strona to Tibia.com i nie maja swoich odpowiednikow w innych domenach... Tibia.pl to strona prywatna z bardzo duza iloscia wejsc... Jezeli austriacy zainteresuja sie ta gra to domena wiele warta... Obecnie jednak jako sprzedaz w polsce kolo 300zl... Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Play Tibia.at/home

Play Tibia.at/work

Play Tibia.at/school

Play Tibia everywhere :lol:

 

a moze ktos napisze cos konkretniejszego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej wystawic domene na sedo, tak jak ci wczesniej powiedzialem. Tibia tego nie odkupi, jedynie mozesz czekac az ktos z austrii bedzie robil serwis o tibii, chociaz i tak mysle, ze bedzie wolal wybrac domene np. mytibia.at niz placic xxx badz tez xxxx

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
myslicie ze jestem w stanie cos dobrego ugrac z tej domeny?

 

No nie wiem ja to chyba rzeczywiscie jestem starsze pokolenie... dla mnie Tibia juz za moich czasow byla nudna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja w ogole nie lubie tej gry, kupilem bo domena byla wolna jakis czas temu ;) ale wiem, ze sporo ludzi nadal w to gra ;) to co jaki przedzial cenowy obstawiacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×