Jump to content
Sign in to follow this  
useroniku

odparkowanie i ponowne zaparkowanie po kilku dniach

Recommended Posts

Witajcie Tubylcy.

 

Czy po zaparkowaniu domeny w sedo a następnie odparkowaniu po kilku tygodniach, można tą samą domenę znów zaparkować domenę w SEDO ?

 

zamierzam taką domenkę trochę wypozycjonować w międzyczasie !

 

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie dlatego pytam się czy pozycjonowanie mogę wykonać po odparkowaniu domeny a potem od nowa ją zaparkować !

Share this post


Link to post
Share on other sites
też nie

 

Skoro domena nie jest na parkingu to przecież mogę robić z nią co zechcę, nie uważasz? Nie można tylko pozycjonować zaparkowanej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro domena nie jest na parkingu to przecież mogę robić z nią co zechcę, nie uważasz? Nie można tylko pozycjonować zaparkowanej domeny.

 

jako "legalny" ruch na domenach zaparkowanych uważa się ruch naturalny (type-in lub expired traffic). takie zdejmowanie domeny z parkingu na kilka dni, tylko po to, żeby ją wypozycjonować i wygenerować na niej ruch może być uznane za działanie niezgodne z regulaminem i szlus - zarobki wypracowane na niej nie zostaną Ci wypłacone. lukaszet jak uważasz, że możesz sobie z nią robić co chcesz to oczywiście masz takie prawo. ale nie zdziw się potem, jak po prostu Ci tą domenę wyrzucą z parkingu, a zarobki przepadną.. szkoda wysiłku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×