Jump to content
Sign in to follow this  
pezet40

24 domeny do wyceny... Wszystkie .PL

Recommended Posts

edukowanie.pl

edukujemy.pl

glazurowanie.pl

glazurujemy.pl

reklamowanie.pl

szkicowanie.pl

niemi.pl

tresujemy.pl

gipsujemy.pl

sfilmujemy.pl

sfotografujemy.pl

doladujemy.pl

klimatyzowanie.pl

klimatyzujemy.pl

ksztalcimy.pl

wyksztalcimy.pl

upiekszamy.pl

poznamy.pl

cwiczymy.pl

urzadzimy.pl

zarobimy.pl

opalamy.pl

ogrzejemy.pl

diagnozowanie.pl

 

 

Okolo 40h lacznie intensywnego szukania.... Jak to tez niewypal to ja za przeproszeniem ******** ten interes. Pozdrawiam

Edited by DawPi
Edycja nazwy tematu - podajemy pełną nazwę domeny, lub przynajmniej jedną

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się ta forma, ale na pewno

 

urzadzimy.pl - srednie xxx

 

do agory z tymi domenami podbij ;p

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nawet niektóre ładne jedyneczki, co mi się podoba na szybko to:

 

glazurowanie.pl - układanie glazury

ksztalcimy.pl - kursy, szkoly.

ogrzejemy.pl - ogrzejemy twój dom.

diagnozowanie.pl - medycyna, mechanika, informatyka

urzadzimy.pl - urządzimy twój dom, twój ogród.

 

Pamiętaj że żaden domainer nie jest wyrocznią i to czy i za ile sprzedaż swoje domeny, zawsze będzie zależeć od klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ksztalcenie.pl ta domena mi uciekla... dzisiaj zostala zarejestrowana... Ajjjj fak ;)

Raczej nie miałeś szans na jej zarejestrowanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niby dlaczego? Przyznam ze nie widzialem jej jako wolnej... Widzialem ja jako zarezerwowana od przedwczoraj... Z nadzieja myslalem ze moze spadnie z rezerwacji... Ale na swoich listach domen do sprawdzania mialem juz ja z 30dni stad napisalem ze mi uciekla... Czyli byla na nia opcja? czy piszesz ze nie mialem szans bo sam mi ja sprzatnales? ;)

 

Ps agora.pl tam szukac kontaktu i do nich podbijac z tymi domenami?

Edited by pezet40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi bardzo podoją się dwie domeny z Twojej listy.

 

glazurowanie.pl

 

diagnozowanie.pl

 

Obie są naprawdę fajne, a z tych dwóch bardziej podoba mi się diagnozowanie.

 

 

 

pozdrawiam

ArturZ

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się podoba

 

ogrzejemy.pl

 

ksztalcimy.pl

 

glazurowanie.pl

 

 

* glazury.com.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

najzabawniejsze ze diagnozowanie zarejestrowalem na koncu... juz nawet lezala w moich listach domen "do rejestracji ale nie piorytetowo" jakos nie widzialem w niej wiekszego potencjalu... Ale nie kazdy zna sie na wszystkim pozdro i dzieki wam za info...

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcialbym jeszcze o opinie domeny poznamy.pl gdyz ta domena wydajemi sie bardzo atrakcyjna... Ponad 2mln wynikow w google... Druga kwestia ze nie ma takiego portalu bezposrednio szukajacych przyjaciol... Fotka.pl? tam raczej sie szuka partnera... Naszaklasa? starych znajomych... A pod ta domena serwis ludzi ktorzy tylko i wylacznie szukaja nowych znajomych... Bo chyba zgodzicie sie z tym ze jest wiele samotnych osob szczegolnie starszych.... Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
chcialbym jeszcze o opinie domeny poznamy.pl gdyz ta domena wydajemi sie bardzo atrakcyjna... Ponad 2mln wynikow w google... Druga kwestia ze nie ma takiego portalu bezposrednio szukajacych przyjaciol... Fotka.pl? tam raczej sie szuka partnera... Naszaklasa? starych znajomych... A pod ta domena serwis ludzi ktorzy tylko i wylacznie szukaja nowych znajomych... Bo chyba zgodzicie sie z tym ze jest wiele samotnych osob szczegolnie starszych.... Pozdro

 

np. cafe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

cafe.pl rowniez wyglada na serwis randkowy... Samotne osoby nie chodzilo mi w tym wypadku o brak partnera lecz przyjaciol... Duzo jest kobiet ktore wychodza za maz przeprowadzaja sie do innego miasta i cale zycie opiekuja sie dziecmi czy siedza w domu... Bez wypadow towarzyskich... tak samo troche jest mlodych ludzi nie majacych kolegow itd bo w jakis sposob sa inni "niesmiali, niedostosowani do spoleczenstwa tzn 0alkoholu imprez itd" Sa tez osoby ktore mimo ze maja partnerow i przyjaciol to siedza na czatach i probuja poznawac ludzi umawiac sie tylko po to aby poznac nowych ludzi... Bo obecnie to jest tak gadasz na czacie z typiara i 4h i mowi ci "nara" i tyle 4h wykreslone z zycia zadnego kontaktu nic... No ale to tylko moje zdanie... Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
cafe.pl rowniez wyglada na serwis randkowy... Samotne osoby nie chodzilo mi w tym wypadku o brak partnera lecz przyjaciol... Duzo jest kobiet ktore wychodza za maz przeprowadzaja sie do innego miasta i cale zycie opiekuja sie dziecmi czy siedza w domu... Bez wypadow towarzyskich... tak samo troche jest mlodych ludzi nie majacych kolegow itd bo w jakis sposob sa inni "niesmiali, niedostosowani do spoleczenstwa tzn 0alkoholu imprez itd" Sa tez osoby ktore mimo ze maja partnerow i przyjaciol to siedza na czatach i probuja poznawac ludzi umawiac sie tylko po to aby poznac nowych ludzi... Bo obecnie to jest tak gadasz na czacie z typiara i 4h i mowi ci "nara" i tyle 4h wykreslone z zycia zadnego kontaktu nic... No ale to tylko moje zdanie... Pozdro

 

Ale na cafe.pl itp wcale nie musisz szukac drugiej polowki ;) Nikt nie broni Ci poszukac tam znajomych. Jesli cafe.pl jest chybionym przykladem, to moze mojageneracja.pl? Ja sie nie znam na tym-zazwyczaj, jak juz, to grasowalem na czatach. Dawno temu mialem tez konto na ilove.pl i tez niby typowo randkowy portal, a wiele osob szukalo tam po prostu znajomych.. Pomysl masz fajny-podoba mi sie i masz swoja nisze, ktora mozesz zagospodarowac, aczkolwiek najwieksze klopoty beda z rozreklamowaniem tego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

edukowanie.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana

edukujemy.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana

glazurowanie.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana

glazurujemy.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana

reklamowanie.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana

szkicowanie.pl nie brzmi dobrze, trudno by wymyśleć jakiś sensowny temat dla tej domeny

niemi.pl - na serwis dla niepełnosprawnych jak znlazł

tresujemy.pl - portal o domowych zwierzętach, zwłaszcza o tresurze, może strona dla firmy szkolącej psy

gipsujemy.pl - nie mam zdania

sfilmujemy.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana

sfotografujemy.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana

doladujemy.pl - doładowania telefonów

klimatyzowanie.pl nie brzmi dobrze, przekombinowana ale jako pomocnicza domena dla firmy może być

klimatyzujemy.pl jak wyżej

ksztalcimy.pl - na serwis prowadzący jakieś szkolenia, prywatna szkoła, ucelnia czy cos w tym stylu

wyksztalcimy.pl - jak wyżej ale trochę przekombinowana

upiekszamy.pl - strona firmy lub kliniki kosmetycznej

poznamy.pl - chyba najlepsza domena w tym zestawie - idealna na serwis randkowy w stylu sympatii

cwiczymy.pl - do kompletu z idnem - pierwsze skojarzeni to serwis dla fanów fitness czy aerobic

urzadzimy.pl - ładniej by brzmiało urządzamy ale moze być na serwis dotyczący urządzania wnętrz

zarobimy.pl - serwis o zarabianiu w internecie ;) płatne maile, klikanie i takie inne bzdury. Sorry ale z tym mi sie skojarzyo w pierwszej kolejności. Może jednak na serwis finansowy lub z ofertami pracy? Brzmi nawet nieżle.

opalamy.pl - coś związanego z solarium

ogrzejemy.pl - cos związanego z systemami grzewczymi

diagnozowanie.pl moim zdaniem przekombinowana

 

Czy domena brzmi ładnie to tylko moje subiektywne odczucie. Właściwie wycena domen bez serwisów to taka gra w skojarzenia. Moim zdaniem zdecydowanym liderem w tym zestawie jest poznamy.pl za którą mozna rządać xxxx złotych. Jednak gdyby postawić na niej jakiś skrypt randkowy i choś troche wypromować to serwis sprzedał by sie dużo drożej. Ciągle pamiętam szereg aukcji portalu twarzeee.pl na allegro. Skończyło sie na ok 10 tys. A domena poznamy.pl jest o niebo lepsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem ze duzo domen jest przekombinowanych... Ale sami wiecie szanowni domeniarze szczegolnie ci ktorzy przeszukuja metodami slownikowymi ile nawet durnych bezsensownych bezprzyszlosciowych nazw jest pozajmowanych wiec uznalem ta forme jako mala alternatywe w poszukiwaniu wolnych .PL... Moze popelnilem troche bledow tzn mozna bylo zarejestrowac lepsze ale najwazniejsze ze kilka z nich jest calkiem OK czyli ze zwrtotem inwestycji a nawet zarobkiem raczej nie bedzie problemu... Zreszta teraz jak sie zaglada do dzialu domena-wycena to tragedia widac jak nasycony jest nasz rynek praktycznie wiekszosc domen nic nie warte...

 

Druga kwestia domena ukladamy.pl poszla za 810zl (mailing) natomiast murujemy.pl (allegro) za 255zl tymi dwoma sprzedazami sie sugerowalem podczas rejestracji swoich wiec moze moje tez nie do konca takie durnowate... Rynek wyceni

 

teraz sie zastanawiam jak to sprzedac... Najchetniej wystawilbym to narazie na Allegro w ramach oglosznia tzn dodac wszystkie domeny dac cene np. 20.000zl i napisac ze mozliwa jest pojedyncza sprzedaz w tym celu prosze o kontakt w celu wystawienia osobnej aukcji... Zara poszukam czy to legalne... Na mailing narazie nie mam czasu jak nie bedzie ofert to wysle...

 

Ps. dzieki wielkie wam szczegolnie glagiatorowi za pomysly... Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz sie zastanawiam jak to sprzedac... Najchetniej wystawilbym to narazie na Allegro w ramach oglosznia tzn dodac wszystkie domeny dac cene np. 20.000zl i napisac ze mozliwa jest pojedyncza sprzedaz w tym celu prosze o kontakt w celu wystawienia osobnej aukcji... Zara poszukam czy to legalne... Na mailing narazie nie mam czasu jak nie bedzie ofert to wysle...

 

Nie jest to legalne.

Najlepiej wystaw od 1zł z ceną minimalna jaką ustalisz za wszystkie, lub porób aukcje od danej kwoty z pojedyńczymi domenami. ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale ja nie rozumiem ludzi ktorzy sprzedaja domeny z roznych branz tylko w calosci przeciez to bez sensu i na aukcji normalnie pisza ze sprzedaja tylko w pakiecie lol... Pracuje w firmie komputerowej to chcem tylko domene komputery.pl a nie dodatkowo wakacje.pl itd... Wiec sprzedawac pakiet to lipa wtedy kupnem zapewne bedzie domeniarz a domeniarze nie lubia przeplacac.... Pojedynczych aukcji tez wystawiac nie bede bo chce w wyroznionych a po 17zl od aukcji nie bede placil... Mysle ze najlepiej jak dam cene 20.000zl za wszystkie bez zadnych napisow i wtedy zapewne jak ktos bedzie zainteresowany to sam napisze emaila o sprzedaz pojedyncza... Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale ja nie rozumiem ludzi ktorzy sprzedaja domeny z roznych branz tylko w calosci przeciez to bez sensu i na aukcji normalnie pisza ze sprzedaja tylko w pakiecie lol... Pracuje w firmie komputerowej to chcem tylko domene komputery.pl a nie dodatkowo wakacje.pl itd... Wiec sprzedawac pakiet to lipa wtedy kupnem zapewne bedzie domeniarz a domeniarze nie lubia przeplacac.... Pojedynczych aukcji tez wystawiac nie bede bo chce w wyroznionych a po 17zl od aukcji nie bede placil... Mysle ze najlepiej jak dam cene 20.000zl za wszystkie bez zadnych napisow i wtedy zapewne jak ktos bedzie zainteresowany to sam napisze emaila o sprzedaz pojedyncza... Pozdro

 

No to "róbta co chceta", żeby nie było potem żadnych pretensji jak allegro przypadkowo taką aukcję usunię i żadnych zwrotów za aukcję nie dostaniesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×