Jump to content

Recommended Posts

Raczej ciężko nazwać mnie domainerem pełna gębą bo liczbą moich domen raczej nie mogę się pochwalić:)

 

Ale może chodzi o jakość nie o ilość? Pierwszą domenę zarejstrowałem ok. 1999 przez namezero.com zdaje się, wtedy była taka śmieszna opcja, że robiło się to za darmo ale na 1/5 strony był taki powiedzmy banner nie do usunięcia...ale bakcyla połknąłem.

 

bardzo się cieszę,ze wpadłem na to forum, niesamowite źródło wiedzy! wielki szacunek dla wszystkich użytkowników (teraz czytam wszystkie stare tematy, bo boję sie odezwać, zanim tego nie zrobię hehe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj świeży świeżak :)

Ja też czytam i od chłopaków się uczę cały czas. Jest tu kilka mądrych głów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo się cieszę,ze wpadłem na to forum, niesamowite źródło wiedzy! wielki szacunek dla wszystkich użytkowników (teraz czytam wszystkie stare tematy, bo boję sie odezwać, zanim tego nie zrobię hehe)

Witaj! Inni nowi Użytkownicy na tym forum powinni brać z Ciebie przykład :) Jak przeczytasz wszystko, to sam zaczniesz doradzać innym :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwszą domenę zarejstrowałem ok. 1999 przez namezero.com zdaje się, wtedy była taka śmieszna opcja, że robiło się to za darmo ale na 1/5 strony był taki powiedzmy banner nie do usunięcia...

 

ciekawe :) witaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc dzień dobry :)

 

 

[...]

Ale może chodzi o jakość nie o ilość?

 

Właśnie :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasami chodzi o ilość, czasami o jakość a czasami to sami nie wiemy o co chodzi gdy niesamowite domeny typu :) sprzedają się "na pniu".

Serdecznie witam i gratuluję podejścia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również witam i życze cierpliwości w pozyskiwaniu wiedzy.

 

Choć z tym czytaniem to nie przesadzaj, bo jak kiedyś powiedział satyrysta Lichtenberg

"Ludzie, którzy zbyt wiele czytają, rzadko dokonują wielkich odkryć." ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×