Jump to content
jamesbond

whoisguard dla domen .us

Recommended Posts

Hej.

 

Zamowilem sobie domene .us w namecheap, w podsumowaniu zamowienia mialem whoisguarda dla tej domeny na rok za 0$.

Niestety sam sie nie zalozyl a takiej mozliwosci, jak mam dla innych domen .com w panelu tj. zaloz/usun whoisguarda,

nie mam dla domeny .us

 

Slyszalem ze dla .us whoisguarda sie nie da zalozyc. No ale ta informacja z podsumowania zamowienia mnie zasugerowala ze sie da.

 

To da sie czy nie da sie? ;) dla .us podkreslam

Share this post


Link to post
Share on other sites

A rejestrowales moze w namecheap? Bo poszly moje dane do whoisa i chcialem je zedytowac na inna osobe. Zedytowalem tez dnsy i te sie juz we whois zmienily, abonentm technical itd. pozostaly niemzmienione dane.

 

Czyzby te czesci whoisa oddzielnie sie odswiezaly? W namecheap dla tej domeny mam juz w panelu nowe dane ale we whois nie ma.

 

Czy w ogole na koncie zwyklym w namecheap da sie trzymac domeny nalezace do wielu osob?

Bo przy rejestracji nie bylo momentu na wpisywanie danych abonenta. Po prostu wzial moje dane z profilu konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w ogole na koncie zwyklym w namecheap da sie trzymac domeny nalezace do wielu osob?

Bo przy rejestracji nie bylo momentu na wpisywanie danych abonenta. Po prostu wzial moje dane z profilu konta.

 

nie wiem moze sie da - sprobuj w zakladce manage -> manage address and profiles ---> add new address

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×