Jump to content
MasterofPoland

Najgorsza domena wszechczasów, jaką widzieliście:

Wybieramy:  

112 members have voted

  1. 1. Która, z wymienionych domen jest wg. Ciebie Najgorsza:

    • nasiona-warzyw-cebuli-marchwi-pietruszki-grochu-fasoli-buraka.pl [bo więcej nasion nie było]
      40
    • www.ahmedrecepreczodtybetupiokemony.pl [ PEREŁKA NUMER DWA!!]
      8
    • krajpolska.com [Prawie jak America.com]
      2
    • bud-max-mar-bud.pl [bud, bud jawohl]
      10
    • hydraulika.lazienki-lazarski.com.pl [??]
      1
    • mp3Shits.com [Nagrania wiadomej jakości]
      1
    • powergenitalia.com [ Powergen Italia -włoski dostawca prądu]
      8
    • niekladzkaskunaziemi.pl [ nie kładź "skuna" , nie kladzka? nie, to znaczy "Nie kładź kasku na ziemi"]
      2
    • mobilkingspeedwayekstraliga.pl [uff]
      4
    • remontuj.ecom.net.pl [jeszcze brakuje biz.org.info.pl ]
      2
    • Gadu-klasa.pl [ Hybrydka]
      0
    • kańczyk.prawojazdy.com.pl [ :) ]
      1
    • szokwtrampkach.pl [ bo na Najki nie stać]
      3
    • gitesmajonez.pl [ musztarda]
      2
    • OMG-WTF-STFU-PWN3D-URAN00B-LMAO-ROTF-KTHXBYE.com [ szkoda, że nie można założyć na nią opcji]
      14
    • EuropeanChampionschip2012PolandUkraine.pl [ UEFA, mówi nie]
      5
    • Euro2016.cn [ Chińczycy opanują świat]
      6
    • myjelonka.com [ Myjąc Lonka wspierasz polską organizację na rzecz domen! ]
      1
    • h2o-wystarczykroplawody.pl [zdecydowanie wystarczy]
      2
    • dzieciswiata-swiatdzieci.pl [ :) ]
      0


Recommended Posts

Podajcie najgorsze ninja-domeny jakie widzieliscie, potem zrobimy głosowanie i wybierzemy Najgorszą z Najgorszych, Ninje Roku :) .

 

Mam słabosc do takich domen.

 

 

(np. www.krajpolska.com , szczegóły nizej :P )

 

 

 

Uwaga głosujemy!! Niech wygra Najgorsza!! Za 2 tygodnie koniec głosowania ( do 12 czerwca)!!

Nie mogłem juz wpisac wszystkich, do ankiety, wziąłem te najgorsze. Jeżeli ktoś chce dodać jakąś domenę do glosowania, to zapraszam, piszcie w temacie.

UWAGA : TAK WIĘC ZAKOŃCZYLISMY GŁOSOWANIE!!!!!!

ZWYCIĘZCĄ JEST:

www.nasiona-warzyw-cebuli-marchwi-pietruszki-grochu-fasoli-buraka.pl (19 głosów)

 

 

BRAWOOOOOOO!!! TAADAAAAAAA! JOOOZIN Z BAAZIN Moczarem se plizi..... :-)

 

2 Miejsce:

www.OMG-WTF-STFU-PWN3D-URAN00B-LMAO-ROTF-KTHXBYE.com

ex eqo z www.bud-max-mar-bud.pl

 

 

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do kupna w/w domen :D

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za każdym razem, kiedy jadę na działkę, mijam billboard z kosmiczną domenę. Byłem tam już kilkanaście razy i naprawdę się bardzo starałem ale nigdy nie udało mi się jej zapamiętać. Teraz też nie przytoczę jej dokładnie,, ale wygląda jakoś tak:

 

www.hydraulika.lazienki-lazarski.com.pl

 

Wielkie brawa dla firmy, której domeny nie mogą zapamiętać nawet najbardziej zainteresowane osoby :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podajcie najgorsze ninja-domeny jakie widzieliscie, potem zrobimy głosowanie i wybierzemy Najgorszą z Najgorszych, Ninje Roku

Wybor Nindży Roku w środku roku? Którego roku? (aleś palnął nindżę :D )

 

Co do domen nindż:

 

Najgorsze domeny filmowe, czyli domeny, pod ktorymi umieszczono oficjalne strony filmów:

 

Nazwa domeny - Tytuł filmu

 

theressomethingaboutmrbrooks.com - Mr. Brooks

thebubble.msn.co.il/eng/index.asp - The Bubble

wip.warnerbros.com/inthevalleyofelah - In the Valley of Elah (ktos sie zlitowal, wykupil domene elah.mov.ie i zrobil dobrodusznie przekierowanie :P )

larsandtherealgirl-themovie.com - Lars and the Real Girl

freshmanorientation-themovie.com - Freshman Orientation

deathatafuneral-themovie.com - Death at a Funeral

youoffendmeyouoffendmyfamily.com - Finishing the Game

billyvssteve.com - The King of Kong: a Fist Full of Quarters

watchthemdielive.com - The Condemned

disney.go.com/disneypictures/nightmare/ - Nightmare Before Christmas

sodarktheconofman.com - Da Vinci Code

wearemarshall-themovie.warnerbros.com - We Are Marshall

 

Najbradziej niefartowne wybory nazw domen - czyli dobre zamiary i shitowe wykonanie

 

www.mp3shits.com - [mialo byc] MP3s Hits [a wyszlo] MP3 Shits

www.therapistfinder.com - [mialo byc] Therapist Finder (wyszukiwarka terapeutów) [a wyszlo] The Rapist Finder (wyszukiwarka gwałciciela)

www.penisland.net [mialo byc] Pen Island (wyspa piór/długopisów - sklep) [a wyszlo] Penis Land (tlumaczenie niepotrzebne)

www.fagray.com [mialo byc] F.A. Gray (strona firmy F.A. Gray, Inc. istniejaca od 1902 r) [a wyszlo] Fag Ray (prześwietlić [rentgenem] pedała [geja znaczy się]

www.cummingfirst.com [mialo byc] strona kosciola metodystow First United Methodist Church w Cumming (stan Georgia) [a wyszlo] Cumming First (cos jak "pierwszy wytrysk")

www.speedofart.com [mialo byc] strona artystyczna Speed of Art [a wyszlo] Speedo Fart (blyskawiczny pierd)

www.whorepresents.com [mialo byc] Who Represents [a wyszlo] Whore Presents (pani k....a prezentuje)

www.expertsexchange.com [mialo byc] Experts Exchange (wymiana ekspertow) [a wyszlo] Expert Sex Change (ekspercka zmiana seksu? zmiana seksu ekspertow?)

www.powergenitalia.com [mialo byc] Powergen Italia (wloski dostawca pradu) [a wyszlo] Power Genitalia (tlum. zbuteczne :P )

www.molestationnursery.com [mialo byc] strona Mole Station Native Nursery w New South Wales [a wyszlo] Molestation Nursery (pielegniarki od molestowania)

www.gotahoe.com [mialo byc] Go Tahoe (jedz nad jezioro Tahoe w Newadzie) [a wyszlo] Got a Hoe (czy masz dziwki? lub mam dziwke)

 

a poza tym wystarczy codziennie przejrzec liste dropped plus aukcje alledrogo, zeby znalezc nindżowskie perełki, ot chociazby:

 

akademiakrasnoludkowwlkp.pl

comp-service.com.pl

d0md5.edu.pl

euro-2012-polska.pl

eurofootballchampionship2012.com.pl

eurofootballchampionship2008.com.pl

europolska-2012.net.pl

goliibosi.net.pl

igs-zis.pl (latwa do zapamietania i wymowienia)

infoeuro2012.biz.pl

kabaretniemoralnegospokoju.com.pl :P

mojdom-nieruchomosci.com.pl (ale słowa kluczowe są, nie ma co)

niekladzkaskunaziemi.pl (zrozumialem dopiero i aż za trzecim razem!)

quovadis-makoszowy.pl

 

i wiele innych :)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przedstawiam totalnego paszczaka : www.krajpolska.com :D

 

O dziwo "panel aukcyjny" na serwerach tego "portalu" licytowali, za 300 zł. na Alledrogo!!( :) )

http://allegro.pl/item350638887_sprzedam_k...ny_unikat_.html

Jak można mieć taki gust (a raczej jego brak). Naprawdę, nie mają na co wydać kasy?

 

 

Jeszcze mają genialne subdomeny jak np. mp3mp4.krajpolska.com (Hehe)

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

z dzisiejszego dnia:

solarium_pacific.republika.pl

 

Co najgorsze, właściciel rozlepił po całym mieście plakaty z reklama tego adresu. Chyba go poj....bało. Wydatki na druk plakatów, rozlepianie, w dodatku zachwala, że największe solarium. Oto jest właśnie przykład świadomości marki, nie wspomne już o marce w internecie.

Sorry, ale wstyd mi i nie powiem z jakiego miasta pochodzę. Adres www jest aktualny, można sprawdzić. Tam też będzie podana miejscowość, ale wstyd... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maryuse, nie zgodzę się z Tobą.

Solarium to nie branża IT, a nazwa "Solarium Pacific" absolutnie nie można nazwać marką, jak np. Nike, Adidas czy Microsoft.

 

Jak lampy ma dobre to domena i serwer nawet wogóle mu nie będzie potrzebna. Ludzie i tak go znajdą. Przeciez, nie będą opalać się przy komputerze (:)).

Chyba, ze miałby ogólnopolską sieć, to byłby wstyd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teoretycznie solarium ma eylacznie zasieg lokalny, a jeszcze dosadniej: zaledwie kilku ulic, wiec wypasiona domena i strona nie sa nikomu do niczego potrzebne, wystarczy marketing szeptany, troche ulotek i wizytowek, zeby ludzie znali godziny otwarcia solarium plus numer tel. i do tego wystarczy prosta strona wizytowka i tyle w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z dzisiejszego dnia:

solarium_pacific.republika.pl

 

Co najgorsze, właściciel rozlepił po całym mieście plakaty z reklama tego adresu. Chyba go poj....bało. Wydatki na druk plakatów, rozlepianie, w dodatku zachwala, że największe solarium. Oto jest właśnie przykład świadomości marki, nie wspomne już o marce w internecie.

Sorry, ale wstyd mi i nie powiem z jakiego miasta pochodzę. Adres www jest aktualny, można sprawdzić. Tam też będzie podana miejscowość, ale wstyd... :D

 

Jak widzisz maryuse w dziedzinie domen internetowych jest jeszcze wiele do zrobienia. Właściciela owego nieszczęsnego adresu należy pochwalić za sam fakt świadomości tego że strona w internecie jednak jest firmie potrzebna a z drugiej strony należy właściciela wytargać za uszy :) za to że nie rozeznał się dobrze w klimatach skutecznego marketingu i korzyści jakie niesie ze sobą dobry adres internetowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domainer a'propos tematu, co to za perełkę widzę:

www.bizuternia.pl :D

Ninja? :) ale dwa zapytania o cenę ma na swoim koncie. Zarejestrowałem ją bo zdawało się że .eu i .com ma firma związana z biżuterią.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dzisiaj na mieście jadąc po zakupy widzę L i z tyłu napis "www.kańczyk.prawojazdy.com.pl" miazga :)

Pewnie jak wybierają domeny tak uczą kursów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kanczyk.prawojazdy.com.pl - nawet da się zapamiętać, od razu masz podane, czym się firma zajmuje oraz nazwę firmy chociaz druga sprawa, ze kanczyk.pl jest wolna.

 

Poza tym słyszeliscie takie powiedzenie "Nie oceniaj książki po okładce"? Chyba nie. Jak widzicie kobietę, to też myślicie "Jak nie ma dobrej domeny, to się z nią nie prześpię"? ;) ;) :P :P (żartuje tylko :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

aleszajs :) pl

moja kolekcjonerska, i nie waham się jej użyć, kiedy nic ciekawego nie znajdę ;)

 

a tak na poważnie - dla mnie najgorsze domeny to takie, które (jak już wcześniej Michał wspomniał)

widzę 3 razy i nie jestem w stanie ich zapamiętać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
filmy-sport-erotyka-tv.xh.pl

dobra domena co nie?

 

to jest darmowy alias, wiec sie nie liczy :)

Edited by cabona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ńndża, to

.com

 

Pod tym adresem krył się system do... skracania linków :> Niestety Google zbanował mi ją. Nie podali przyczyn, ale domyśliłem się, że chodziło o META description, keyword i wartość ALL dla ROBOTS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×