Jump to content
Dropped.pl

Zablokowane domeny?

Recommended Posts

Mam sporo domen które mają xx-xxx wejść dziennie, ale 0 klików. Całkowicie i zupełnie zero. Reklamy wyświetlają się OK, w logach sprawdziłem że ruch to ładny type-in. Czy to znaczy, że są w jakiś sposób zablokowane (np. w Google)? A jeśli tak, to czy po przeniesieniu do Sedo uda się je zaparkować czy już w ogóle koniec z parkingiem na tych domenach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam sporo domen które mają xx-xxx wejść dziennie, ale 0 klików. Całkowicie i zupełnie zero. Reklamy wyświetlają się OK, w logach sprawdziłem że ruch to ładny type-in. Czy to znaczy, że są w jakiś sposób zablokowane (np. w Google)? A jeśli tak, to czy po przeniesieniu do Sedo uda się je zaparkować czy już w ogóle koniec z parkingiem na tych domenach?

 

ja mam taka domene ktora w sedo ma 1000 wejsc dziennie i zero kilikow i zarobkow

a w ND zarabia kilka euro miesiecznie

 

wiec trzeba probowac, a noz cos to da!

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiec trzeba probowac, a noz cos to da!

Widzisz w jakim dziale Dropped.pl napisał swój temat ? ( to chyba pierwszy nie 'droppedowy' temat Michała na forum ;) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał stwórz swój parking "DropDrive" a co się będziesz szczypał ;) zanim domeny spiszesz na straty to sprobuj na innym parkingu powalczyć o CTR. Ciekawa sprawa, bo ja też tak mam, że na domenie z ruchem jest 0 klików i raczej to nie są boty czy inne wynalazki.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×