Jump to content
Sign in to follow this  
necik

Karramba - sprawdzasz czasami maile?

Recommended Posts

Drogi użytkowniku Karramba - czy sprawdzasz czasami maile?

Od zakończenia pewnej aukcji w serwisie Allegro.pl minął już miesiąc. Do dzisiaj nie uzyskałem kodów authinfo dla domen które wygrałem na licytacji.

Chciałbym dowiedzieć sie dlaczego nie odpisujesz na moje maile? Przecież wyraźnie widać że logujesz się na swoje konto zarówno na Allegro jaki i Di.pl

 

Pozdrawiam i proszę o wyjaśnienie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drogi użytkowniku Karramba - czy sprawdzasz czasami maile?

Od zakończenia pewnej aukcji w serwisie Allegro.pl minął już miesiąc. Do dzisiaj nie uzyskałem kodów authinfo dla domen które wygrałem na licytacji.

Chciałbym dowiedzieć sie dlaczego nie odpisujesz na moje maile? Przecież wyraźnie widać że logujesz się na swoje konto zarówno na Allegro jaki i Di.pl

 

Pozdrawiam i proszę o wyjaśnienie :P

 

Nie wiem dokładnie o którą aukcję chodzi, ale z tego co widzę, to większość domen była rejestrowana w "okresie promocyjnym" i bardzo możliwe, że owszem, authinfo wydane zostanie bezpłatnie, ale po przedłużeniu. Coś ta aukcja chyba może przynieść sprzedawcy więcej strat niż zysków.

 

To może być powodem unikania kontaktu.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem dokładnie o którą aukcję chodzi, ale z tego co widzę, to większość domen była rejestrowana w "okresie promocyjnym" i bardzo możliwe, że owszem, authinfo wydane zostanie bezpłatnie, ale po przedłużeniu. Coś ta aukcja chyba może przynieść sprzedawcy więcej strat niż zysków.

Również myślałem ze wszystkie były kupione po 1 zł. Napisałem w tej sprawie do BOK-u i okazało się authinfo dostępne jest za free (domeny nie były rejestrowane w promocji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Karramba ( megastrefa.pl ), czy sprawdzasz czasami maile, zaglądasz do skrzynki z prywatnymi wiadomościami na di.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nienawidzę takich sprzedawców. Już wolę najgorszego oszusta, niz człowieka, który chowa głowę w piasek.

Takich ludzi trzeba wieszać(na allegro ;) ) .

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×