Jump to content
FlashT

Sprzedaje wszystkie moje domeny.

Recommended Posts

Witam,

Sprzedaje wszystkie moje domeny. Nie sprzedaje pojedynczo. Zalezy mi na szybkiej transakcji. Tam gdzie sie wybieram nie beda mi juz potrzebne a pieniadze komus moga sie przydac. Od razu mowie ze cena minimum 40 000 PLN. Jest kilka perelek - kazda z nich jest warta cos kolo 40k, wiec jest to niebywala okazja. Na oferty czekam do niedzieli. Transakcja MUSI zostac zrealizowana do poniedzialku wlacznie.

Pozdrawiam,

FlashT

 

Lista domen:

 

lista zostaje usunieta bo mozliwe ze dlatego Sedo sie mnie czepia
Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

a czy jest mozliwosc zakupu tylko tych z ruchem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czy jest mozliwosc zakupu tylko tych z ruchem?

 

Sprzedaje tylko calosc. Wiekszosc z tych domen ma ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak Ci brakuje miłości to mogę Ci oddać moją kobietę.

 

Bardzo prosze bez takich komentarzy, to powazna oferta.

 

Odrazu moze szczegoly transakcji:

 

Po ewentualnym kupnie, dla domen z Dropped, Napieraj oraz DomainMaker daje kod authinfo. Dla Nazwy, daje odrazu dane do logowania do konta, generuje wnioski cesji, podpisuje, wysylam na adres kupujacego wraz z dodatkowym oswiadczeniem, iz daje kupujacemu pelnomocnistwo w sprawie tych domen i ze pozwalam na wydanie mu kodow authinfo oraz zmiane danych registranta na dowolne (to na wszelki wypadek jakby wystapily jakies problemy z nazwa - zeby dostac wszystko bezposrednio od nasku) - jesli bedzie taka potrzeba, podpisze przy obecnosci notariusza.

 

Jeszcze jedna informacja... kilka z tych domen ma rozpoczete rozmowy negocjacyjne apropo sprzedazy (to sa te mniej wartosciowe domeny z punktu widzenia domeniarza) - w sumie na kilka - kilkunascie tys PLN. Oczywiscie przesle wszystkie maile i podam kontakt do osob zainteresowanych.

Edited by DawPi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbyś zrobić oddzielną listę z tymi premium domenami?

 

Mysle ze to kwestia troche indywidualna, ja nie znam sie tak dobrze na wycenie domen... Moge powiedziec ze za same domeny 2-znakowe mialem juz oferty w sumie a 30k PLN:

 

1b.pl

26.pl

pe.pl

qk.pl

 

 

Domeny z Napieraj zarabiaja obecnie na sedo okolo 7-10 euro dziennie.

 

Czesc domen z dropped zarabia obecnie na sedo kilka euro dziennie.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorzucilbym 3-miesieczny dostep do Nask EPP, ale nie mam pomyslu jak mozna to zrobic, zeby firma na ktora jest podpisana umowa nie byla stratna.

 

Jeszcze te domeny:

 

EuroDNS:

 

atgoogle.at 08/04/2008 31/03/2009 No

begoogle.be 01/02/2008 29/01/2009 No

comgoogle.be 01/02/2008 29/01/2009 No

comgoogle.nl 01/02/2008 26/01/2009 No

comgoogle.at 08/04/2008 31/03/2009 No

 

---

 

comgoogle.se

googlre.dk

 

Literowki googli z roznych krajow, razem kilkaset wejsc dziennie.

 

Uwaga! Do domen dorzucam jeszcze nowiotkie pamieci Cruciala - 4GB DDR2 1066Mhz, jeszcze nie rozpakowane, takie:

 

memory.jpg

 

Te co dorzucam sa oczywiscie nierozpakowane i sa 4 kosci po 1GB. Moze komus sie przydadza.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
prosilbym o statystyki

 

Nie wykonalne, domeny sa poparkowane w roznych miejscach, nie zdaze... po prostu. Moge dac tych co sa na sedo (z napieraj):

 

sta1.png

 

A to z drugiego sedo, dla tych domen:

 

abc-k.pl

combrix.pl

emulacja.pl

fenzy.pl

goldhand.pl

interactivehealth.com.pl

javabox.pl

kromet.pl

ksrmotorsport.pl

mamaidziecko.com.pl

novapol.com.pl

nowywalter.pl

okien.pl

oxymed.com.pl

scepter.pl

thegame.com.pl

tradycyjnie.pl

wyspazoo.pl

zielonef.pl

 

:

 

sta2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa domena do kolekcji: szukanko.com.pl <- ok 500-600 uq/day, CTR 6% bez ustawiania w ogole keyworda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro w celu finalizacji cesji dla domen zarejestrowanych w NetArcie chciales isc do notariusza, to czemu nie mozesz zrobic tego samego i dac komus tymczasowej dyspozycji dla calegos wojego portfolio?

Mysle, ze na tym forum znalazloby sie kilka osob, ktore mogloby Ci pomoc ...

Tak na marginesie to czytajac ten watek mozna miec wrazenie, ze autor czek ana egzekucje :D

 

Powodzenia :D

 

Chcialem isc do notariusza zeby wszystko bylo na 100% zalatwione przed wyjazdem bo pozniej nie bedzie ze mna zadnego kontaktu. A dac dyspozycje tez trzeba przy notariuszu. Wszyscy wiedza ze netart jest problematyczny jesli chodzi o cesje,authinfo.

 

Tak czy siak - prosze wiecej takich numerow nie robic! Badzmy powazni, nie mam 15 lat, zeby sie bawic w jakies samobojstwa. Jest tez w tym troche mojej winy bo nie sprostowalem nic, zaczalem nawet sobie zartowac na ten temat, ale bez przesady. :/

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrzynka PW jest juz wyczyszczona, mozna pisac. Jak cos to kontakt tez przez gadu: 10292937

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×