Jump to content
Sign in to follow this  
mariuniu

dzień dobry a moze dobry wieczór :)

Recommended Posts

witam

 

Mam na imię Mariusz, mam 26 lat i na wstępie chce sie przyznać do mojej ze tak to nazwę "obsesji" ;) mianowicie czuję się uzależniony od domen internetowych, ich sprawdzania, wyszukiwania, rejestracji czy testów. Z każdym dniem wciąga mnie to jeszcze bardziej...Dobra wolna domena, którą wiem ze zaraz pochwycę w swe sidła jest jak ORGAZM.

 

Jednak tego "nałogu" nie żałuję i tak naprawdę nie wiem czy można nazwać to nałogiem, czy może raczej pasją, albo zaangażowaniem w domenowy biznes. Inaczej mówiąc internetowy biznes zacząłem traktować bardzo poważnie. Ale zastanawiam się czy czasem nie przesadzam jadąc samochodem, pociągiem, w restauracjach, kiedy moim oczom ukazują sie jakieś nieznane dotąd szyldy reklamowe, ciekawe słowa, zwroty... Od razu zastanawiam się; "ciekawe czy będzie zarejestrowane" lub jakie szanse w przypadku, gdyby było wolne. Sytuacje takie zdarzają mi się ostatnio dosyć często, ale tłumaczę to sobie po prostu tym, że "ciężko pracuję w tej branży i trzeba być kreatywnym. Pomysł na domeny rodzi sie w mojej głowie każdego dnia i w niemal każdym miejscu. Zastanawiam się jakie to może nieść ze sobą zagrożenia i jedyne co przychodzi mi do głowy to niestabilność finansowa.

 

Jesli chodzie o mnie to by było na tyle, nie lubie gadać na swój temat, zresztą najważniejsze juz powiedziałem, reszta - jesli chodzi o to forum - nie ma znaczenia. Chociaz warto by było wspomnieć o moich złych cechach, mianowicie mam cięty język, cenie prawdę i uczciwość. Potrafie być cholernie pyskaty i wyszczekany. Postaram sie jednak trzymać na wodzy moje złe maniery i nie wdawać sie z nikim na tym forum w żadne kłótnię.

 

To tyle. pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale zastanawiam się czy czasem nie przesadzam jadąc samochodem, pociągiem, w restauracjach, kiedy moim oczom ukazują sie jakieś nieznane dotąd szyldy reklamowe, ciekawe słowa, zwroty... Od razu zastanawiam się; "ciekawe czy będzie zarejestrowane" lub jakie szanse w przypadku, gdyby było wolne.

 

Mam to samo nie martw się, ja wszystkie te nazwy notuje w telefonie ;) Witamy na forum ;)

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedno konto nie wystarczy Panie alleyesonme?

 

 

fakt przyznaje konto alleeyesonme było moje, ale zostało zablokowane (na skutek udzielonego komentarza do wyceny jakieś domeny) , wiec żaden z niego pożytek , korzystać sie z niego nie da. wiec praktycznie dwóch kont nie posiadam i posiadać nie zamierzam, wystarczy jedno to z którego aktualnie pisze (sprawne, tzn niezablokowane:)

 

pozdrawiam

 

nawiązując do poprzedniego postu chciałem powiedziec, że obiecuje nie dawać powodów do zablokowania tego konta. zapoznałem sie z regulaminem i zamierzam przestrzegać jego reguł oraz zasad dobrego współżycia wśród społeczności tego forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×