Jump to content
Account

Co o tej aukcji myślicie?

Recommended Posts

Myślę że powinien posortować domeny, interesują mnie tylko .pl i nie chce mi sie czytać całości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Na forum jest już temat gromadzący różne ciekawe aukcje Allegro związane z domenami:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=1005&hl=

2) Sylyx zapewne traktuje Allegro jako tablicę ogłoszeniową wystawiając te domeny, zapewne marzy mu się sprzedać te domeny za taką cenę, lecz chyba nawet według niego jest to mało prawdopodobne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mysle, ze to uzytkownik tego forum, ktory o niebo lepiej zna sie na domenach niz ty i jezeli wystawil to, co wystawil i za cene, za jaka wystawil to wie co robi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
mysle, ze to uzytkownik tego forum, ktory o niebo lepiej zna sie na domenach niz ty

Czytam forum od pewnego czasu nie bylbym tego taki pewny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe ile zainwestował w te ninje ;) W dodatku pierwsza lepsza domena, jaką wziąłem z tej listy, jest wolna w pozostałych końcówkach, sprawdziłem tylko kilka, dalej, mi się nie chciało.... Oglądając tą, aukcja, aż mi go żal....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytam forum od pewnego czasu nie bylbym tego taki pewny.

jak uwazasz, wg mnie trzeba przyznac czy ktos sie zna na czym, czy nie, bez wzgledu na to czy sie go lubi, czy nie....

ja domyslam sie po co te domeny zostaly wystawione, nie uwazam tego za skuteczna promocje, ale pewnie jakas mysl w tym byla...

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcje, które Sylyx wystawia na Allegro rozpalają nowym wyobraźnię o niewyobrażalnie dużych pieniądzach.

No i zaczynaja płacić do NASKu te sreberka ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie za takie pieniądze to może się kilofek z keywordem na alegro reklamować, ale nie sylyx ;)

Szanuję sylyxa, ale jego domeny jakieś 90% to ;) , szczególnie te ideny na końcówce com ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×