Jump to content
giba

jak odzyskać domene?

Recommended Posts

mam nadzieje, ze są tutaj normalni ludzie, ktorzy mnie zrozumieją i nie utrudnią mi odkupienia domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak czy siak - bardzo prosze wszystkich o nieutrudnianie mi odzyskania domeny, nie odkupujcie jej prosze... bede sie staral jakos dogadac z wlascicielem aktualnym domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak czy siak - bardzo prosze wszystkich o nieutrudnianie mi odzyskania domeny, nie odkupujcie jej prosze... bede sie staral jakos dogadac z wlascicielem aktualnym domeny

Wzruszył mnie Twój apel. Będę Ci kibicował i trzymał kciuki - powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
gekony.eu jest wolna, dodatkowo jak spojrzałem to wolna była terrarysci*pl a com.pl zajęta.

jaszczurki.com.pl - wolne

 

Terrarysci.pl mialem swego czasu w rezerwacji.

 

* terrarysta.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co udało mi się wyszukać na forum, to były w przeszłości opcje na zmarłych, wycieki tajnych plików z NASK, zarzuty że rejestratorzy podglądają domeny, domeniarze, którzy sprzedają domeny zarezerwowane, więc może być ciężko bo to biznes, więc nie ma zmiłuj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
serwis tworzylem z pasji, nie zarabiam, skad mam wziac 1400zl ?

 

Za jakis czas bedziesz dziekowal aktualnemu wlascicielowi ze tak ulgowo Cie potraktowal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie jest prawo rynku, giba także trzymam kciuki za Ciebie widać, że zalezy Ci na domenie i serwis tworzyłeś z pasji... Licze na szczęśliwy finał.

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
bede sie staral jakos dogadac z wlascicielem aktualnym domeny

 

moze jakas wymiana, np. domena za mozliwosc zamieszczenia google adsense

jesli serwis ma ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, zaproponowałem w mailu jakąś formę dogadania się, między innymi umieszczenia reklam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to dobra domena, jak ja bym miał takie do celowe domeny pod moje zainteresowanie.. eh, to że nie dopilnowałeś... tego nie rozumiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaszczurki.com.pl - wolne

Już tylko jaszczurki.net.pl i jaszczurki.org :(

Spiesz się rejestrować/przedłużać domeny - tak szybko są przechwytywane.

 

Miło wiedzieć, że ludzie poświęcają się tworzeniu serwisów dla pasji lecz nie zapominaj, że większość spogląda na domeny pod kątem komercyjnym.

Zwłaszcza jeśli o domenę było oparte forum z całkiem ładnym ruchem.

 

Jestem gotów oddać dwie podobne domeny związane z tematyką zwierząt ( jedna z ładnym ruchem ) komuś kto zagwaratuje, że wykorzysta je dla ich dobra.

Kto wie - może obecny właściciel jaszczurek zgodzi się na wymianę ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaką wymianę ? na razie nie dostaje od niego odpowiedzi :(

 

jest weekend, piekna pogoda... Ludzie czasem musza odpoczac od netu. Wiecej cierpliwosci, pewnie poniedzialek/wtorek sie odezwie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i cóż po sprawie... myślałem ze Pan Michał z mserwis to bardziej życiowy i przyjazny człowiek... krzyknął w ratach 1700zł, skłonny byłem dać 1000zł + zamieścic jego reklamy na stronie jaszczurki.pl i na innej stronie z 6000 uu dziennie. Odmówił.

 

I niestety pliki serwisu będą leżały na dysku i się marnowały... tak samo jak moja pasja i zapał do pracy. Przykre.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc,

 

pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siądź spokojnie, życie toczy się dalej. Jeśli strona była cikawa to ludzie i tak wrócą, nawet jeśli to będzie jaszczurki2.pl, możesz kupić również jaszczurki.info - nadal wolna :lol:

Żeby ułatwić użytkownikom znalezienie nowej domeny, możesz umieścić na stronie informacje jaszczurki.pl - nowy adres jaszczurki2.pl, google napewno z czasem zindeksuje strone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja też żałuję że nie doszło do transakcji. Kupujący dostał możliwość zakupu domeny w ratach a cena jak na domenę generyczną była atrakcyjna. Gdybym nie widział zaangażowania i ciekawej historii strony cena na pewno byłaby wyższa. Niestety nie mogę działać na szkodę firmy i sprzedawać czegoś poniżej realnej wartości a widzę że wielu z Was ta domena również się podoba i widzicie jej potencjał. Ze swojej strony mogę co najwyżej zaproponować czasowe przekierowanie domeny na nowy adres, jeśli oczywiście użytkownik qiba wyrazi taką chęć.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×