Jump to content
Sign in to follow this  
rekino

przysięga.pl i inne

Recommended Posts

Od wczoraj domeny kanal24 , przysiega.pl oraz zlotelata.pl , naleza do Agory ( troche to zeszlo...).

 

Do sprzedania mam ich odpowiedniki w IDN, czyli kanał24.pl , przysięga.pl oraz złotelata.pl

 

Zainteresowane osoby prosze o kontakt przez PW.

 

Istnieje mozliwosc zamiany tych domen na dobre literowki, niekoniecznie zarabiajace.

 

 

Nie wiem czy, lub kiedy Agora zamierza kupowac IDNy, w kazdym razie domeny, ktore tutaj oferuje, nie byly im oferowane do sprzedazy.

 

 

P.S. kto zalozyl opcje na przysiega.pl ? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, ze w zyciu nie przypuszczalem, ze taki burdel tam maja. O ile dobrze pamietam, to od lutego trwaly rozmowy :blink: . No ale ponoc to u nich normalka, wiem to z wielu zrodel. Zobaczymy jak bedzie dalej, bo negocjuje kolejna domene. Kto wie jakby sie to dalej toczylo, gdybym nie uderzyl w koncu do odpowiedzialnej za serwisy osoby, bo pewna Pani, z ktora to zalatwialem, wyjatkowo leniwie podchodzila do sprawy. Z ceny jak na tak przecietne domeny, jestem zadowolony, tymbardziej, ze udalo mi sie ugrac wiecej niz zakladalem poczatkowo.

 

Prosze nie skladac ofert na kilkaset zl, bo w takim przypadku, to ja wole przedluzac te domeny i korzystac z ruchu jaki beda generowaly za kilka miesiecy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam, ze w zyciu nie przypuszczalem, ze taki burdel tam maja. O ile dobrze pamietam, to od lutego trwaly rozmowy :blink: . No ale ponoc to u nich normalka, wiem to z wielu zrodel. Zobaczymy jak bedzie dalej, bo negocjuje kolejna domene. Kto wie jakby sie to dalej toczylo, gdybym nie uderzyl w koncu do odpowiedzialnej za serwisy osoby, bo pewna Pani, z ktora to zalatwialem, wyjatkowo leniwie podchodzila do sprawy. Z ceny jak na tak przecietne domeny, jestem zadowolony, tymbardziej, ze udalo mi sie ugrac wiecej niz zakladalem poczatkowo.

 

Prosze nie skladac ofert na kilkaset zl, bo w takim przypadku, to ja wole przedluzac te domeny i korzystac z ruchu jaki beda generowaly za kilka miesiecy...

 

hej rekino oni sami sie do ciebie zglosili po te domeny ??

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również jestem bardzo ciekawy - czy Agora sama wyszukuje domeny, czy może trzeba trochę im w tym pomóc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×