Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

gwiazdozbior.pl i inado.pl

Recommended Posts

gwiazdozbior.pl - bardzo mi sie podoba, przespalem na dropped, kupiona w bardzo dobrej cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem ja za 330 zł. Chciałbym znać waszą cenę? Planuję zbudować na niej serwis o gwiazdach i gwiazdeczkach muzyki, kina, sportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gwiazdozbior.pl, również tak jak koledze i mi się bardzo ona podoba, bardzo ładna ,a serwis na niej napewno zaowocuje;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo za zainteresowanie moją domeną. Jednak bym prosił o przyblizoną cenę na dzień dzisiejszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję bardzo za zainteresowanie moją domeną. Jednak bym prosił o przyblizoną cenę na dzień dzisiejszy.

Rynek w pewnym sensie Ci ją wycenił, chociaż pewnie nie było do licytacji dostępu? Domena owszem ładna tylko troszkę długa i niezbyt łatwa przy wpisywaniu tzn. nie wpisuje jej się tak łatwo jak np. "gwiazdy" więc jest duża możliwość błędy. Jest jest to domena która zasługuje na uwagę i za mniej niż 1k nie ma co myśleć o jej sprzedaży.

 

wolne:

 

konstelacja.net

gwiazdozbior.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję domainer za szczegółową odpowiedź. Tak czy inaczej zostawiam ją sobie. Muszę tera znaleźć kogoś kto zbuduje ciekawą stronę izachęcającą do odwiedzin. Zamysł już mam, teraz tylko potrzebuję profesjonalną firmę do wykonania grafiki i do napisania skryptu.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co myślicie o mojej domenie, www.inado.pl. Nikt na temat tej domenki się nie wypowiedział. Chciałbym zbudować na niej aukcje domen internetowych. Inado, to skrót od: In-internetowe, A-aukcje, Do- domen. Myślę, że nazwa jest łatwa do zapamiętania, a można też myśleć o wypromowaniu marki: inado.

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co myślicie o mojej domenie, www.inado.pl. Nikt na temat tej domenki się nie wypowiedział. Chciałbym zbudować na niej aukcje domen internetowych. Inado, to skrót od: In-internetowe, A-aukcje, Do- domen. Myślę, że nazwa jest łatwa do zapamiętania, a można też myśleć o wypromowaniu marki: inado.

Krzysztof

Do wypromowania nowej marki domena jest moim zdaniem dobra. Tylko czy masz tyle kasy i zaciętości, aby tą markę wypromować ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już jest marka, to powoli z górki. Gorzej jak się nie ma, i się szuka. Za podobną domenę pewien domeniarz chciał 50.000zł. Dla mnie to zbyt dużo. I nazwę trzeba by było tak czy inaczej wypromować. Kiedyś kupiłem domenę www.sprzedazdomen.net i chciałem na niej zbudować aukcję. Myślałem, że jest to dobra domena, ale cóż. Człowiek się na błędach uczy. Teraz całkiem juz nie kupuje domen z tą końcówką, jak mam to może jakieś z 10, i też tylko trzymam dlatego bo mam serwisy które reklamuja usługi które świadczę.

Wiadomo, że na promocję marki trzeba czasu. dropped.pl i aftermarket.pl nie potrzebowali dużo czasu aby wypromować swoją markę wśród domeniarzy. Mają na swoich stronach cos nowego, czego inni nie mają. Jeśli serwis mój będzie czyms nowym wyróżniał od innych, to sam się wypromuje (no może trochę przesadziłem).

Najważniejsze, aby był dobry serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×