Jump to content
Sign in to follow this  
d0meny

NA SPRZEDAZ 34 DOMENY TRZYZNAKOWE + 4 DWULITEROWE IDN + inne

Recommended Posts

istnieje możliwość sprzedaży kilku domen ? byłbym zainteresowany ale tylko niektórymi? proszę o kontakt

Share this post


Link to post
Share on other sites
istnieje możliwość sprzedaży kilku domen ? byłbym zainteresowany ale tylko niektórymi? proszę o kontakt

Swoją drogą mógłbyś na aukcji wyraźnie napisać, że domeny zamiast litery o zawierają liczbę 0 bo wydaje mi się, że nie wszyscy to widzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawda "0" może sie mylić O gdyby nie to ze w tytule aukcji i opisie aukcji wyraźnie pisze ze wystawione są na sprzedaż trzyznakowe domeny, to mógłbym nie chcący wziąć udział w licytacji myśląc ze licytuje trzyliterowe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie będę nic pisał bo to po pierwsze nie moja aukcja więc nie poczuwam się do tego, po drugie po co ? w jakim celu? po trzecie nie mam czasu na takie pierdoły , już wole pobajerzyc z jakimiś niuniami na gg niż rozszyfrowywać powyższe krypto domeny :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie będę nic pisał bo to po pierwsze nie moja aukcja więc nie poczuwam się do tego, po drugie po co ? w jakim celu? po trzecie nie mam czasu na takie pierdoły , już wole pobajerzyc z jakimiś niuniami na gg niż rozszyfrowywać powyższe krypto domeny :]

 

HAHAHAHAHA nie no-super podejscie do kupujacych :lol:

W takim razie no_name - my, tak jak i Ty, wolimy pobajerzyc z jakimiś niuniami na gg niż kupowac powyższe krypto domeny :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale te domeny sprzedaje chyba d0meny, a nie no_name.

 

 

ooo trafne spostrzeżenie , już Cie lubię bo bystry w oczach jesteś :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego tyle w nich zer. :lol:

 

POZA TYM , Z DOMENĄ K0M.pl , to MANIPULACJA. Nie ma screena, z liczbą wejsc, tylko z %%%

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego tyle w nich zer. :lol:

 

POZA TYM , Z DOMENĄ K0M.pl , to MANIPULACJA. Nie ma screena, z liczbą wejsc, tylko z %%%

 

 

coś w tym może być, ale w takim razie wniosek sie nasuwa ze trawił się manipulator szkoda ze amator :lol: A TO JEST PROWOKACJA, BO sprzedający NIE odpisał NA MOJEGO MAILA KTÓREGO WCZORAJ MU wysłałem z ważnym zapytaniem odnośnie trwającej aukcji Może to go wreszcie zmobilizuje :] :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
prawda "0" może sie mylić O gdyby nie to ze w tytule aukcji i opisie aukcji wyraźnie pisze ze wystawione są na sprzedaż trzyznakowe ...

Dla mnie takie podejście do tematu kojarzy się z naciągactwem.

Jestem przekonany, że nie każdy widzi różnicę pomiędzy domenami trzyznakowymi a trzyliterowymi.

Nikt kto ma doświadczenie na taki numer nie da się nabrać ale możliwe, że srzedawca naciągnie w ten sposób kogoś nowego.

Niestety może okazać się, że widząc, iż trzyliterówkę można sprzedać za min. xxx PLN, zainwestuje w to wszystkie swoje skromne oszczędności.

 

Taki sposób zarabiania nie przysporzy ani przyjaciół ani majątku.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem, nie wypowiadam sie na temat aukcji ani użytkownika do którego należy aukcja - nie zostałem do tego upoważniony. myślę ze to nie jest miejsce na tego typu opinie nie mają nic wspólnego tematem postu NIE WYPOWIADAJ SIE NA TEMAT OSÓB NIE OBECNYCH NAPISZ MU TO NA PRIVA .

JA CHCEŁem TYLKO WIEDZIEĆ CZY ODSPRZEDA MI PARĘ DOMEN Z TEJ LISTY I NIE potrzebnie wdaje sie w jakieś głupie gadki. na razie

 

ze wszystkich dwuliterowych IDN jakie widziałem większość to były żenady, natomiast w tej aukcji jest jeden którego muszę miec św.pl ==> uważam ze to świetny IDN i jedynie o niego mi chodzi reszta mnie nie obchodzi

Edited by no_name

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×