Jump to content
Sign in to follow this  
karramba

Hotel... rejestrowac czy nie..?

Recommended Posts

Witajcie,

 

Mam pewien maly dylemacik - znalazlem domene bedaca nazwa holetu i przytulilem w rezerwacji. Zastanawiam sie, czy ją zarejestrowac i wyslac do nich oferte- nazwa nie jest TM ale w istocie takie dzialanie to przeciez najczystszy cybersquatting, mimo ze domena jest nazwą geograficzną figurujaca w atlasach.

 

Co o tym sądzicie.? Mieliscie podobne sytuacje?

Edited by karramba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiscie nie mialbym skrupulow ;) Jesli tej domeny nie przygarniesz, to daj na PW co to za domena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena jest nazwą geograficzną figurujaca w atlasach.

W czym więc widzisz problem?

Ja bym rejestrował, ale trochę poczekał z ofertą sprzedaży. Może sami się zgłoszą?

Jeśli to duży hotel to prędzej, czy później wpadną na to, że trzeba zaistnieć w Internecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witajcie,

 

Mam pewien maly dylemacik - znalazlem domene bedaca nazwa holetu i przytulilem w rezerwacji. Zastanawiam sie, czy ją zarejestrowac i wyslac do nich oferte- nazwa nie jest TM ale w istocie takie dzialanie to przeciez najczystszy cybersquatting, mimo ze domena jest nazwą geograficzną figurujaca w atlasach.

 

Co o tym sądzicie.? Mieliscie podobne sytuacje?

 

Rejestruj i sprzedaj odrazu ! Na allegro czesto widywalem .pl bedace nazwami hoteli i ogolnie roznych TM i przewaznie ceny byly xxx

 

:(

Edited by VTEC

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na allegro czesto widywalem .pl bedace nazwami hoteli i ogolnie roznych TM...

 

No i co z tego ze widywales?

Tak sie nie robi poprostu...

Jakby ktos sie Ciebie zapytal skad wziąc samochod, to bys mu opowiedzial ze widziales jak jakies chlopaki kradly, to tez niech sobie ukradnie...?

 

A co do tej konkretnej domeny, to akurat to ze jest to nazwa krainy geograficznej Cie ratuje, rob tak jak mowi p0zer. Rejestruj i czekaj, nie wysylaj maili do nich przypadkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wlasnie niestety hotel jest sredni/maly i obawaim sie, ze nie musza poswiecac duzo uwagi internetowi- byc moze trzeba ich lekko szturchnąć i nakierowac na dobry tor myslenia (i dzialania, mam nadzieje..).

 

Poza tym chyba niczym nie ryzykuje, jezeli po paru miesiacach istnienia domeny wysle im krotkiego maila z pytaniem czy nie sa zainteresowani?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby ktos sie Ciebie zapytal skad wziąc samochod, to bys mu opowiedzial ze widziales jak jakies chlopaki kradly, to tez niech sobie ukradnie...?

 

 

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×