Jump to content
Sign in to follow this  
empireus

Wakacje

Recommended Posts

Nastały wakacje, a co za tym idzie, spadl ruch na parkingu. Nie dosc, ze dolaczylem mase nowych domen, to ruch lacznie aktualnie od poczatku miesiaca jest taki, jak dawniej w jeden dzien. Wy tez tak macie, czy to jakis blad z ND, ze jest tak dramatyczny spadek?

 

Jak zatem w okresie letnim testowac domeny? Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach?

 

PS. Jedyne co zaobserwowalem, to ok 30% wiekszy ruch na moim serwisie z lekka turystycznym... W lipcu reszta serwisow tak samo kiepsko odwiedzana jak domeny na ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz nie chce narzekac, ale to co sie dzieje na parkingu w weekendy to jakas komedia. Dokladam nowe domeny a zarobki stoja w miejscu. Mam tylko nadzieje, ze to naprawde przez wakacje i najpozniej od drugiej polowy sierpnia wszystko wroci do normy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobom narzekającym na spadek zarobków parkingowych w czasie letnim pozostaje doradzić zaopatrzenie się w domeny o tematyce turystyczno-wypoczynkowej. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobom narzekającym na spadek zarobków parkingowych w czasie letnim pozostaje doradzić zaopatrzenie się w domeny o tematyce turystyczno-wypoczynkowej. ;-)

mam dwie i przyznam ze daja sobie rade ;-)

 

Ale reszta... szkoda gadac... a jutro znow +30stopni... rok temu az tak slabo nie bylo ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

normalka

 

ja mam na swoich serwisach 1/4 lub 1/5 tego co w czasie "zimnych i nieurlopowych dni"

 

...i to akurat teraz, gdy usiłuje zdobyć reklamodawców...tylko tak głupio pisac, że ostatni spadek w statystykach to normalne wakacyjne fluktuacje

 

... i tak czekam na pierwsze wrześniowe niepogody oraz gdy uczniowie i studenci wrócą z wakacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×