Jump to content
Sign in to follow this  
macbet

moje perełki

Recommended Posts

Siemanko można prosić o wycene moich domen

 

503.pl

tt2.pl ;)

x3x.pl ;)

np3.pl ;)

 

 

władowałem hajs w przechwycenie uparłem sie na 3literówki potem zobaczyłem ze tego pełno jest na roznego typu aukcjach domen ile wogle moze być warta dobra 3literówka z cyfrą (mp3.pl pewnie dużo) ale inne tego typu jak np te powyżej

 

 

i jeszcze taka którą przygotowałem do zrobienia portfolio

domenytanio.eu

 

coś warte??? ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem najlepsza to domenytanio.eu i na nią najszybciej znajdziesz kupca :)

 

Pozostałe zamknij w jakimś kuferku i nie przyznawaj się nikomu że je zarejestrowałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem najlepsza to domenytanio.eu i na nią najszybciej znajdziesz kupca :)

 

Pozostałe zamknij w jakimś kuferku i nie przyznawaj się nikomu że je zarejestrowałeś.

 

 

503.pl - na tą domenę żyda za 100zł znalazłem ale myślałem ze więcej warta jest (mój autobus na uczelnie buuuuuu)

tt2.pl - to żeczywiście bałach ślepy byłem

x3x.pl - na serwis xxx tak myślałem

np3.pl - myślałem ze to literówka mp3 kolejny zonk

 

 

rade przyjme do wiadomości z tym kuferkiem porozdaje kody domen w jakimś konkursie u mnie na forum.

 

heh moze jakas inna opinia co do poszczególnych napisałem czym sie kierowałem łapiąc te domeny (już żadnych 3literówek ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
np3.pl - myślałem ze to literówka mp3 kolejny zonk

Dlaczego od razu zonk, można ją traktować jako literówkę. Może ma jakieś wejścia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Siemanko można prosić o wycene moich domen

503.pl

tt2.pl ;)

x3x.pl ;)

np3.pl :)

Raczej skup się na trzyliterówkach (czyli bez cyfr) i ewentualnie trzycyfrówkach (same cyfry). Nie mieszaj ich ze sobą i będzie OK ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to jak? Uparłeś się na trzyliterówki i żadnej nie zarejestrowałeś?

 

no tak dopiero zczaiłem 3znakówki oczywiście

 

tzn zapłaciłem po 30 zł za przechwycenie w droped i co jeszcze musze z tym zrobić jest tam data ze ta domena jest rok ważna jak to jest jak do pózniejszego sprzedania to chyba nie trzeba rejestrowac bo potem podaje sie kod autohlinfo juz niewiem w koncu bo jak kiedyś przechwytywałem z droped to płaciłem 80 zł ;) za domene teraz tylko 30 (zastanowiło mnie dlaczego tak mało) :)

 

 

 

 

niewiem czy domena np3 ma jakieś wejscia to niby dobra literówka??(łapiac ja tak wsumie myslalem ) jak sie sprawdza ile domena ma wejść ;)

Edited by macbet

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak sie sprawdza ile domena ma wejść

...wstawiajac najprostsze nawet darmowe statystyki na strone (np. stat24.pl, stat4u.pl) albo parkujac domene, gdzie w panelu masz statystyki

Share this post


Link to post
Share on other sites

niewiem nic o parkowaniu jak teraz sobie myśle to dobra domenka na baze linków z darmowymi mp3 np. alternatywna strona z darmowymi mp3 szkoda ze o parkowaniu nic nie wiem

Share this post


Link to post
Share on other sites

w sedo wcale taki łatwy nie jest.. w namedrive zanim strony były na ich dnsach minęło może z 3min, na sedo miałem problemy z rejestracją (nie można wpisywać miejscowości, imienia i czegokolwiek z polską literą, nie przyjmuje nr mieszkania zapisanego w tej postaci: 1/2) a potem jeszcze jakieś autoryzowanie konta - dałem sobie spokój, może kiedy indziej.. jeśli ma być szybko i bezproblemowo to polecam namedrive.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprawdze namedrive choć sedo więcej klijentów ma o wiele

ale na poczatek liczy sie łatwość w obsłudze

Share this post


Link to post
Share on other sites
potem jeszcze jakieś autoryzowanie konta - dałem sobie spokój, może kiedy indziej

Żądają e-maila niekomercyjnego,tzn. nie gmail. itp. Co ciekawe, jak masz maila na o2.pl, to przyjmują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×