Jump to content
Sign in to follow this  
kemustek

Domeny trzyznakowe - opłacalność

Recommended Posts

Czy według was opłaca się rejestrować domeny trzynzakowe ? Przykładowo dwie litery i cyfra. Co sądzicie o takich domenach.

 

Oczywiście, że się opłaca, ale z głową. Na przykład mp3.pl się opłaca, ale vz8.pl – raczej nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście, że się opłaca, ale z głową. Na przykład mp3.pl się opłaca, ale vz8.pl – raczej nie.

Akurat nie mówię tu o mp3 bo to raczej logiczne, podobnie jak p2p i p2m :) Dzisiaj zarejestrowałem jedną taką domenę i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat nie mówię tu o mp3 bo to raczej logiczne, podobnie jak p2p i p2m :) Dzisiaj zarejestrowałem jedną taką domenę i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem.

 

Nie znając nazwy, mogę się jedynie domyślać. A domyślam się, że nie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cs2.pl

 

Z Photoshopem mi się skojarzyło :] Może kiedyś zrobią Counter Strike 2 to wtedy nabierze jakiejś wartości

Share this post


Link to post
Share on other sites

CS2.pl no mi też z photoshopem :) No nie wiem czy ma jakąś wartość... Już lepsza by cs3.pl była, bo to najnowsze wydanie photoshop ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites
CS2.pl no mi też z photoshopem :) No nie wiem czy ma jakąś wartość... Już lepsza by cs3.pl była, bo to najnowsze wydanie photoshop ;d

cs3 w trakcie rejestracji :D

co do cs2 to główne moje założenie to photoshop ale nie tylko bo większość produktów adobe ma wersję cs2. Co do counter-strike'a to mało prawdopodobne aby wyszła 2 część, a to dlatego że jest source. A jeżeli już tak o grach to może ktoś chętny na hl3.pl wolna a niedługo ma wyjść half-life 3 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
niedługo ma wyjść half-life 3

 

Jak będzie wychodził w takim tempie jak 2 to zapewne za przedłużenie domeny będę płacił milionami...

Na tym cs2.pl bym zrobił jakiś portalik z turialami do PS'a i innych ze stajni adobe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×