Jump to content
Sign in to follow this  
rako

Linki do reklam w sedo prowadza do nikad

Recommended Posts

Wyslalem koledze link do swojej strony. Powiedzial ze po kliknieciu w reklamowe linki zadna ze stron nie wyswietlila sie. Ja tez jak wchodze to zadna nie dziala. Parkuje na sedo, czy dostaje kase tylko wtedy gdy reklama sie wyswietli ? Jezeli nie to co mam zrobic , z czym jest problem. Sprawdzilem czy ten problem dotyczy tylko moich stron i okazalo sie ze na wielu stronach zaparkowanych na sedo linki nie dzialaja. Sprawdzcie sami :)

 

Od Admina: Link usunięty, nie oszukuj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaa... jakoś mam takie dziwne wrażenie, że wszystko jest w porządku, a chcesz tylko zdobyć kliki na swojej zaparkowanej domence. No, ale żeby nie było o nic cię nie oskarżam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlasnie o to chodzi zeby ktos sprawdzil,chociaz jedna osoba!Na serio sie nie otwieraja!

Czy to chodzi o to ze nie moge wchodzic ze swoim ip na linki na swojej domenie?Ale wtedy otwieraly by sie linki u mojego kolegi!

To samo z innymi stronami zaparkowanymi na sedo,a nie nalezacymi do mnie-NIE OTWIERAJA SIE!!!

 

Jeszcze jedno, statystyki unique cliks rosna ale kasa nie!Dlatego ze te linki nie dzialaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po stronie sedo wszystko działa ale możesz to do nich zgłosić.

Przed załadowaniem strony przekierowania napewno nie liczą kasy za kliki.

Może macie z kolegą bana na klikanie tych reklam? :)

W sumie by mnie to nie zdziwiło skoro macie w zwyczaju wysyłać sobie linki do zaparkowanych stron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typie czy ty potrafisz czytac ? Ja to kwestionuje. Chyba jasno wynika z tego co napisalem w poprzednich postach ze nie otwieraja mi sie reklamy rowniez na stronach nienalezacych do mnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykro mi ale jestem zmuszony zamknąć temat. Prosze na przyszłość o większą kulture wypowiedzi. W nawiązaniu do twojego ostatniego zdania to domena którą podałeś w pierwszym poście zawiera w whois twoje dane które podałeś podczas rejestracji. Ewidentnie przyznałeś się do oszustwa w Sedo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×