Jump to content
Sign in to follow this  
kuduaty

Lotnisko a system operacyjny

Recommended Posts

Hej!

 

Za parę dni wracam do Polski. Lecę samolotem i zabieram z sobą wszystkie graty, z laptopem na czele. Lapciaka kupiłem z Vistą (oryginalną, nawet naklejkę mam! ;-)) ale bardzo szybko przesiadłem się na XP, do którego naklejki niestety brak. Wolę uniknąć reinstalki, stąd moje pytanie: czy ktokolwiek na lotnisku (tutaj lub w Polsce) może poprosić mnie o włączenie komputera i / lub okazanie certyfikatu legalności oprogramowania? Wiem, że pytanie może wyglądać naiwnie, jednak bardzo ważna jest dla mnie odpowiedź - muszę się przygotować i ew. postawić linuxa. [Tak, wiem, tak czy siak powinienem zainstalować właśnie ten system. ;-)]

 

Pozdrawiam!

K.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Bez przesady, oni nie mają czasu na takie zabawy ;) Poza tym: od kiedy trzeba przy sobie nosić certyfikaty legalności? Już trochę latałem i nigdy mnie się nie pytali o coś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle razy ile lecialem samolotem tyle razy nikt mnie o nic nie pytał ani nie sprawdzal jezeli chodzi o sprzet ;)

 

Chociaz nie wiem czy jest to jakos prawnie regulowane - no moze jakbys sprowadzal cos .. nie wiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie martw się. Codziennie miliony piratów, przewożą miliardy płyt do Polski i przez Polskę. Policja zajmuje się tylko, piractwem w akademikach,wśród biednych studentów i potem mamy szopkę medialną, jak to studenci kradną filmy, windowsa i offica.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×