Jump to content
umberto

OldDomains.net - co sądzicie

Recommended Posts

nie wiem, czy jest to projekt kogoś z forum czy nie, po prostu znalazłem na GoldenLine.pl

 

OldDomains.net - expired domain names

 

Jak pisze autor stronki:

Ostatnio poszukiwałem opuszczonych domen z sensownym ruchem, ale niestety serwisy zawierały jedynie domeny wygasłe, nie odpuszczone jeszcze przez operatora, a ich przeszukiwanie było bardzo ciężkie. Wszystkie sensowne serwisy dostarczające interesujących mnie informacji (statsy, historia itp) były płatne. Postanowiłem stworzyć własny projekt expired domain name search i zastanawiam się jak go ocenicie i jakie waszym zdaniem informacje warto jeszcze zbierać o domenach?
Our database currently contains 2500 expired domains.

Co sądzicie o tym?

 

Przeeciez są darmowe: DropListArchive.com czy np. ExpireSoft.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

drop list archive zawiera jedynie domeny którym minął czas expiracji, będą przeważnie blokowane przez jakies 2 miesiące.

a expiresoft zawiera samo info o nazwie domeny.

Wszystkie bazy danych z informacjami o statystykach i zawartości wygasłych domen które do tej pory widziałem były płatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz bazka ma juz 40 000 domen i powoli jest czego w niej szukac. Można sortowac po ilosci znakow, backlinkach, alexa rank, bookmarkach delicious i treści.

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz bazka ma juz 40 000 domen i powoli jest czego w niej szukac. Można sortowac po ilosci znakow, backlinkach, alexa rank, bookmarkach delicious i treści.

 

 

nie dziala szukanie np. jak wpisze .eu

 

mozna jakos pobrac znalezione wyniki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie dziala szukanie np. jak wpisze .eu

 

mozna jakos pobrac znalezione wyniki?

bo szuka domen jedynie po keywordsach, jutro dodam wybieranie domen. Ale są jedynie com, org, net. Jak mi podasz jakies zrodlo domen ktore maja niedlugo wygasnac z .eu to moge tez je podpiac pod silnik

 

A wyników nie można pobrac, chyba ze napiszesz spidera ktory przeleci cala strone :)

Edited by jasbloger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×