Jump to content
Sign in to follow this  
julian

boule.pl

Recommended Posts

Witam,

 

proszę o opinię/wycenę domeny boule.pl

 

W naszym kraju gra w Boule zdobywa coraz więcej zwolenników.

 

AR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaje się że polska nazwa tej gry to bule, ale częściej używa się oryginalnej pétanque. Nazwa boule jest chyba najrzadsza z tej trójcy, aczkolwiek domena ma swoją wartość dla pasjonata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
200 Tyle mogę dać :)

Konkretna wycena :)

 

Ciężka domeny do wyceny, bo gra nie jest bardzo popularna i do tego jest pod inną nazwą "petanque" niby jest Polska Federacja Petanque i coś się tam dzieje ale...Zaparkuj ją bo mailing raczej nie wchodzi w grę, jeśli ktoś będzie zainteresowany to blefuj i zacznij od kwoty 1k i nawet jeśli zjedziesz w dół to i tak nie będziesz stratny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdaje się że polska nazwa tej gry to bule, ale częściej używa się oryginalnej pétanque. Nazwa boule jest chyba najrzadsza z tej trójcy, aczkolwiek domena ma swoją wartość dla pasjonata.

Bule to nie jest poprawna nazwa tej gry, lecz powiedziałbym potoczne spolszczenie jak babington od badmintona, popularniejsze, lecz jesli ktoś chciałby otwierać serwis czy sklep to pod bule byłoby obciachowo. Pétanque ciężko się pisze jak i wymawia. Boule więc w moim przekonaniu to nazwa bardzo atrakcyjna.

 

Btw. jeśli ktoś nie grał to polecam, myślałem, że to sport dla emerytów, tymczasem na grilla ze znajomymi jest jak znalazł.

Edited by julian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem ostatnio jak ludzie w to grają w parku, jednak nie wróżę sukcesu domenie... 0zł

Sama gra raczej mało widowiskowa i szybko może się znudzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bule to nie jest poprawna nazwa tej gry, lecz powiedziałbym potoczne spolszczenie jak babington od badmintona, popularniejsze, lecz jesli ktoś chciałby otwierać serwis czy sklep to pod bule byłoby obciachowo. Pétanque ciężko się pisze jak i wymawia. Boule więc w moim przekonaniu to nazwa bardzo atrakcyjna.

 

Wiadomo, że każda pliszka swój ogonek chwali, ale zapędziłeś się z tym porównaniem. boule a bule to tak jak bobsleigh a bobslej. Tyle że bule to są akcesoria do tej gry, a sama gra nazywa się pétanque. A że się ciężko wymawia? Ja mówię petanka i tyle. A nie jakieś tam bołle. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomo, że każda pliszka swój ogonek chwali

Nie przeczę :) chociaż bardziej uzasadniam czym kierowałem się kupując tę domenę, niż chwalę.

 

Dziekuję za wypowiedzi.

 

AR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×