Jump to content
kulas

Spowolnione działanie?

Recommended Posts

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php/session/sess_v444fn3bmdaf949a6hasku5tp7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /var/www/sites/domeny/config.php on line 3

 

Nie mogę się zalogować do Dropped. Jak mogłem to znów nie mogłem ustawić przekierowania domen... :/

Co się dzieje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nikt spośród tylu użytkowników forum nie posiada numeru telefonu do właściciela serwisu dropped.pl ?

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posiada, ale przebywa on na urlopie. Zapewne sie tym juz zajmuje.

Pozostaje nam czekać...

A może dostaniemy jakiś bonus od firmy za utrudnienia :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

raczej nie testuje tylko jest lekkie przeciążenie i mógłby postawić serwer w eu bo pingi również nie są ładne :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pół dnia serwis jest już offline i nawet nie doczekaliśmy się komunikatu w tej sprawie :blink:

Co z domenami za które termin zapłaty minął dzisiaj rano? Co z aukcjami które kończą się dzisiaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozostaje nam czekać...

A może dostaniemy jakiś bonus od firmy za utrudnienia :blink:

 

Ja uważam, że bonus dla użytkownikow to absolutne minimum zadośćuczynienia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php/session/sess_v444fn3bmdaf949a6hasku5tp7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /var/www/sites/domeny/config.php on line 3

 

Nie mogę się zalogować do Dropped. Jak mogłem to znów nie mogłem ustawić przekierowania domen... :/

Co się dzieje?

System plików został zamontowany jako read-only. Prawdopodobnie po restarcie systemu i błędach podczas startu. Wszelkie operacje, które teraz zostaną wykonane mogą zostać niezapisane, zwłaszcza te w bazie SQL. Nawet po udanym zalogowaniu, proponowałbym jednak nic nie ruszać. To już nie pierwszy problem, który jest olewany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I nikt spośród tylu użytkowników forum nie posiada numeru telefonu do właściciela serwisu dropped.pl ?

Jak widać chyba tylko "wybrani". Telefon podany na stronie NASK to zapewne "telefon" od delawareinc.com.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uważam, że bonus dla użytkownikow to absolutne minimum zadośćuczynienia

No ładnie, na 18 sierpnia zaplanowałem start wielkiego serwisu. Na reklamę wydałem ponad 10k PLN.

Wszystko było już prawie gotowe, pozostała już tylko zmiana serwerów DNS dla domeny zarejestrowanej w dropped.pl

Co w takiej sytuacji? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe co będzie z prywatnymi i nie tylko aukcjami, które miały się zakończyć podczas gdy system nawalił. Będzie to jakoś przedłużone ?? Orientuje się ktoś ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej chwili nie można się zalogować - serwer wysypał się. Za chwilę go zrestartuję i sprawdzę co się stało. Przepraszam za niedostępność serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co będzie z prywatnymi i nie tylko aukcjami, które miały się zakończyć podczas gdy system nawalił. Będzie to jakoś przedłużone ?? Orientuje się ktoś ??

Muszą być przedłużone, chyba nie ma innego wyjścia.

 

Skoro Michau wie o awarii, to czy nie mógłby poświęcić trzech minut na napisaniu chociażby ile jeszcze będzie trwać ta usterka? Do tego jeszcze kontakt telefoniczny dla wybranych - profesjonalizm pełną gębą.

 

EDIT:

Czytasz mi w myślach :blink:

Edited by Domain

Share this post


Link to post
Share on other sites

W serwerze uległ uszkodzeniu system plików, niewykluczone że w wyniku awarii dysków. W tej chwili technicy pracują nad naprawieniem systemu plików aby serwer udało się podnieść. Będę informował na bieżąco o postępie prac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tej chwili technicy pracują nad naprawieniem systemu plików aby serwer udało się podnieść. Będę informował na bieżąco o postępie prac.

Rozumiem że wszystkie aukcje oraz opłaty wstrzymane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na serwerze nastąpiło poważne uszkodzenie systemu plików. Trwa kopiowanie plików ze starego dysku. Po tym system zostanie na nowo zainstalowany na serwerze i pliki skopiowany z powrotem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×