Jump to content
Saint

Powiadamianie o konczacej sie aukcji (sms)

Recommended Posts

Co jest Michal do chol... jasnej dostalem dzis sms o konczacej sie aukcji blisko 3 godziny po jej zakonczeniu to samo tyczy sie powiadamiania via e-mail. Chcialem kupic domene i okazalo sie, ze nie kupie bo aukcja sie skoczyla i nie jestem specjalnie z tego powodu zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że to nie powtórka akcji sprzed kilku tygodni gdy wysłanych zostało około 100 fałszywych powiadomień SMS ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę zakładał osobnego tematu ale dziś miedzy 03:00 a 04:00 dostałem około 20 powtarzających się smsów od 2-4 o tej samej treści. Jest możliwość ustawienia żeby te smsy spływały o cywilizowanych godzinach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja w nocy kiedy smacznie spalem dostalem 6 maili z dropped z tematem "Platnosc karta zostala odrzucona!"

 

Tez czekam na wyjasnienia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Większość z Was i tak powinna Michałowi podziękować za to że udostępnił Wam swoje narzędzia. Dla mnie jest wizjonerem i wielki szacunek!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Spokojnie. Większość z Was i tak powinna Michałowi podziękować za to że udostępnił Wam swoje narzędzia. Dla mnie jest wizjonerem i wielki szacunek!

Ja na miejscu Michała bardziej bym dziękował użytkownikom za to, że płacą mi za ninje ;)

 

A co do wizjonerstwa:

namejet.com

pool.com

...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spokojnie. Większość z Was i tak powinna Michałowi podziękować za to że udostępnił Wam swoje narzędzia. Dla mnie jest wizjonerem i wielki szacunek!

Przecież za darmo ich nie udostępnił. Mamy go po stopach całować, bo możemy mu zapłacić za przechwycone domeny? ;) Usługa jest usługą i będąc klientem można domagać się poprawienia jej jakości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Wakacje należą się każdemu, jak Dropped wróci to za pewne wszystko wyjaśni.

 

Wczoraj miałem podobny problem (przypomnienie 3 godziny po aukcji, a więc 5 godzin spóźnienia), zobaczymy jak będzie dzisiaj, może już wszystko wróciło do normy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W piątek wystąpiła awaria skrypty obsługującego zakończenie aukcji - przepraszam za opóźnione wysłanie SMSów. Obecnie wszystko jest poprawnie i powiadomienia wysyłają się jak należy. Funkcjonalność wstrzymywania SMSów w nocy będzie dodana w najbliższym czasie.

 

Widzę w systemie tylko 1 powiadomienie o odrzuceniu płatności kartą, sprawdzę czemu przyszło w 6 kopiach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michal: nie mniej jednak to nie zmienia faktu, ze zapewne jest kilka osob, ktore przez te awarrie zostaly poszkodowane. Na przyszlosc w takich przypadkach powinna byc jakas procedura zatrzymywania aukcji, przdluzenia aukcji cz cos podobnego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SMSy są wysyłane poprawnie - jeśli masz opóźnienia to najprawdopodobniej po stronie operatora. Podaj nazwę domeny, to sprawdzę dokładnie kiedy wysłano SMS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wątpię aby operator opóźniał - już prędzej Twój tzn wysyła ale gdzieś to stoi

 

Ta...? A w Sylwestra albo Nowy Rok nie ma poślizgów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wątpię aby operator opóźniał - już prędzej Twój tzn wysyła ale gdzieś to stoi

Niektórzy operatorzy nie lubią jak się ich zarzuci dużą liczbą SMSów (taki anti-flood)... Jak mówiłem, po podaniu nazwy domeny będę mógł dokładnie sprawdzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×