Jump to content
Sign in to follow this  
Kangur

off-festival.pl

Recommended Posts

Obejrzałem właśnie w tv reklamę off festival.

Pomijam gusty muzyczne ale festiwal, który z założenia ma być anty-komercyjny, reklamowany jest w mediach pod adresem: off-festival.mbank.pl podczas gdy off-festival należy do Otto Pilotto i też kieruje w okolice mbanku.

Coś komercyjna ta alternatywa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obejrzałem właśnie w tv reklamę off festival.

Pomijam gusty muzyczne ale festiwal, który z założenia ma być anty-komercyjny, reklamowany jest w mediach pod adresem: off-festival.mbank.pl podczas gdy off-festival należy do Otto Pilotto i też kieruje w okolice mbanku.

Coś komercyjna ta alternatywa ...

 

 

dobre, dobre ;-)) większych bzdur dawno nie czytałem ;-)) nie słyszałem w ostatnich latach o większej imprezie nie mających sponsorów. tam przyjeżdża 50 kapel z całego świata, większość z nich to wielkie gwiazdy, żeby wymienić tylko mogwai czy british sea power (wiem wiem, że dla niektórych wielkie gwiazdy to paris hilton czy enrique iglesias, no cóż..). festiwal nazywa się off, bo prezentowana tam muzyka daleko odbiega do tzw. mainstreamu, a nie oznacza tego, że muzycy Ci jeżdżą po całym świecie i grają za czapkę śliwek.

należy się wielki szacun dla Rojka i miasta Mysłowic, że ściągają do Polski takich wykonawców. spróbuj bez sponsorów zorganizować taką imprezę, postawić 4 sceny i zapanować nad (wyjątkowo kulturalnym, chciałbym zaznaczyć) 10-15 tysięcznym audytorium :-)

ja dzięki temu, że jestem klientem mBanku miałem możliwość zakupu karnetu na cały festiwal za cenę o 40% niższą niż w normalnej sprzedaży.

dobrze, że instytucje, które mają pieniądze, patronują takim wydarzeniom. a wszystkich zachęcam do przyjazdu na OFFa, bo - powie to każdy, kto tam był - atmosfera jest niepowtarzalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... nie słyszałem w ostatnich latach o większej imprezie nie mających sponsorów. ...

Może i tak jest - niestety ostatnio rzadko jeżdżę na koncerty a jeśli już to kupuję bilet i nawet jeśli był na takim koncercie jakiś sposnor to jakoś nie rzucało się to w oczy.

A koncerty, które odwiedzałem dawniej były na szczęście pozbawione bannerów.

I może dlatego wolałbym użyć w promocji takiej imprezy domeny off-festival.pl niż off-festival.mbank.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×