Jump to content
empireus

Dropped padł?

Recommended Posts

Od kilku dni chodzilo toto tak strasznie wolno, ze N-K w czasach swietnosci chodzila szybciej. Pomyslalem, ze to przez szyfrowane polaczenia, bo wiele szyfrowanych stron u mnie sie slimaczy. Ale ostatnio jest masakra-dzisiaj juz nie da sie praktycznie wejsc na strone (connection refused), a teraz "404". Ciekaw jestem, jak mam przelac kase za domeny, na ktore jutro mija mi termin platnosci? :blink: Naprawde uwazam Dropped za fajny i pozyteczny serwis, ale za tyle kasy ile z nas zdziera, moglby sie postarac o serwery w Polsce, bo nawet sam ping mam ok 200ms. O korkach miedzynarodowych juz nie wspomne, bo to zapewne kazdy wie. No i polecam zatrudnic troche lepszych adminow, bo nie mozna tak sobie bimbac i cieszyc sie, ze kasa ciurkiem leci, nic przy tym nie robiac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, tylko tam jest temat o spowolnionym dzialaniu a nie o obciachowym wysypaniu sie serwera :blink:

 

OK. temat do zamkniecia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by nie mowic, to pozostaje niesmak, ze obsluga serwisu nie zadbala o drugi redundantny serwer... To nie jest strona o chomikach malezyjskich, tylko platforma aukcyjna, ktora podobnie jak GPW obsluguje setki transakcji :blink: . W przypadku prostego serwisiku, mozna zrozumiec brak funduszy na dodatkowy sprzet i zasoby, ale dla Dropped taka kwota to pikus. Dzisiejsza akcja utwierdzila mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, ze liczy sie tylko zysk - byle jak, byle do przodu :)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Apache juz dziala ...

Tylko co z tego skoro nie ma nawet strony Dropped tylko standardowa zaślepka Apache?

 

Dropped dalej nie działa, a ja nie mogę nic zrobić ze swoimi domenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko co z tego skoro nie ma nawet strony Dropped tylko standardowa zaślepka Apache?

 

Dropped dalej nie działa, a ja nie mogę nic zrobić ze swoimi domenami.

 

Przecież Michał dopiero system stawia i wgrywa pliki z backupu - trochę dystansu :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dane są odtwarzane z binarnego loga MySQL. Podajcie nazwy przykładowych domen, których brakuje, to pozwoli mi szybciej posprawdzać pewne rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dane są odtwarzane z binarnego loga MySQL. Podajcie nazwy przykładowych domen, których brakuje, to pozwoli mi szybciej posprawdzać pewne rzeczy.

Sprawdź może moją icok.pl, już dodana ponownie ale ruchu zerowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dane są odtwarzane z binarnego loga MySQL. Podajcie nazwy przykładowych domen, których brakuje, to pozwoli mi szybciej posprawdzać pewne rzeczy.

 

W moim przypadku już jest wszystko OK, domeny których brakowało już się pojawiły.

 

Ale bardzo PILNA do naprawy jest CAPTCHA, która się nie ładuje przy formularzu zapytania o domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie moge wejsc na domeny ktore mam w przechwytywanych nastepuje jedynie przeladowanie strony. Jesli zmieniales cos z dns-ami moce cos sie jeszcze walic.

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michau, ruch od dwóch dni zostaje na takim samym poziomie, długo tak będzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruch już właśnie naliczam - okazało się że brak było jednego modułu Perla do skryptu statystyk. Nic nie zginęło, tylko się nie uaktualniało na stronie - właśnie naprawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×