Jump to content
Salikotal

duchy i literówki

Recommended Posts

Witam. Dopiero zaczynam zabawę z domenami, a jak to na początku bywa... popełnia się głupstwa. Głupstwa które popełniłem to:


  1. e-Leader.pl; To pierwsza domena, którą kupiłem... i w sumie sam nie wiem dlaczego. Myślałem, że oooo zobaczy jakaś forma i się rzuci na moją domenę, doskonała nazwa na strone do rankingu najlepszych firm internetowych.... ;) Może trochę przeginam, ale podobnie śmieszne rzeczy mi przychodziły do głowy ^_^


  1. PiekneAktorki.pl; Jak wielu jeleni i ja złapałem się na te aktorki co poszły za 60k ;) Chociaż i tak z wszystkich moich domen to chyba ta jest najwiecej warta... o ile w ogóle.


  1. Euro2012-Reservations.com; ... chwilę zastanawiałem się zanim przyznałem się, że to moja domena, ale tam... ;)

Szczególnie zależy mi na Waszej opinii 2 pierwszych domen (z wiadomych względów).

 

Tamte domeny to chodzące za mną duchy przeszłości... ale serio chciałbym się poradzić odnośnie 2 literówek... Zauważyłem, że bardzo prężnie rozwija się serwis PerfSpot.com. Nie myślę żeby serwis osiągnął druzgocącą popularność (choziaż to coś jak połączenie YouTube i MySpace), ale przynajmniej będzie się utrzymywać w pierwszej 500 na Alexie(taka optymistyczna wersja ;) ). Pomyślałem, że zaparkuję dwie literówki:


  1. perfspoy.com


  1. pergspot.com

Powiedzcie co o tym myslicie. Czy to dobry pomysl czy raczej kolejny pechowy strzał? Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze szacunek, ze potrafisz sie przyznac do poczatkowych bledow, ktore sa nieuniknione.. a nie kazdy jest na tyle pokorny..

 

Po drugie takie literowki sa wyceniane na zasadzie ilosci odwiedzin i klikalnosci.. Ja w wycenie domen sie nie specjalizuje, ale takie cos mi sie kojarzy..

 

A po trzecie.. Witam na forum :)

 

P.S piekneaktorki.pl na allegro moga sie sprzedac pewnie za ponad 200 zl :) Jak nie lepiej.. Dobry bajer nie jest zły :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Racja słuchaj Kulasa. Chłop ma doświadczenie nie tylko w ........

 

Literówki mozna ocenic po kilku, kilkunastu dniach znając jakieś statystyki, ale jeżeli uzywałeś do sprawdzenia tej domeny narzędzi to nie powinno byc tak żle.

 

ps. teraz pewnie bedzie wysyp domen na Allegro typu sexiaktorki2012.biz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×