Jump to content
Sign in to follow this  
linkowy

[ Aukcja Allegro] 142 domeny PL - np SprzetEstradowy.pl

Recommended Posts

Witam,

na aukcję wystawiam całe swoje portfolio ze względu na pilną potrzebę gotówki , wystawiam Fakturę VAT, zapraszam wszystkich zainteresowanych do licytacji, możliwy zakup kup teraz , oferty na PW , link do aukcji : http://allegro.pl/item422724803_142_domeny...dla_siebie.html

 

Pytania na PW . zapraszam

Edited by linkowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do licytacji! Istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem jeżeli otrzymam zadowalającą propozycję cenową! W razie zainteresowania zakupem na kup teraz zapraszam do kontaktu na PW

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapraszam do licytacji! Istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem jeżeli otrzymam zadowalającą propozycję cenową! W razie zainteresowania zakupem na kup teraz zapraszam do kontaktu na PW

 

noob_yoda.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisz jeszcze ze 4 posty pod sobą !!!

 

 

Jaka cena jest wg. ceiebie zadowalająca. Pełno przypałów tam widze rozumiem ze to twoja lista B

Edited by macbet

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisz jeszcze ze 4 posty pod sobą !!!

 

 

Jaka cena jest wg. ceiebie zadowalająca. Pełno przypałów tam widze rozumiem ze to twoja lista B

Mam prawo podbić temat więc takie uwagi proszę zachować dla siebie.

 

Co do ceny oczekuję ofert. Tego nie rozumiem " Pełno przypałów tam widze rozumiem ze to twoja lista B ", co tu nazywasz przypałem ? Wszystkie domeny z listy należą do mnie cudzych domen nie sprzedaję nie wiem skąd takie głupie podejrzenia , w razie czego proszę sobie whois przelecieć i będzie jasne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×