Jump to content
Guest

możliwość zmiany nick-a na forum

Recommended Posts

Guest

na Ebay taka możliwość istnieje , może warto byłoby to wprowadzić na forum - chodzi o możliwość zmiany nickname ( w profilu byłaby dostępna historia nicków ) - co myślicie o wprowadzeniu takiej możliwości ?

tym pytaniem zamyam sezon wakacyjno - ogórkowy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem przeciwny, bo zrobi się wielkie zamieszanie. Wyjątkiem jest dodawanie .pl do nicka bo to w zasadzie nie dużo zmienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, temat był i oficjalne info jest takie, że nie zmieniamy nicków.

 

Ale parę zmian było, powinna więc być też historia zmiany nicku, np. w profilu, inaczej do końca nie wiadomo "kto jest kto". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale parę zmian było, powinna więc być też historia zmiany nicku, np. w profilu, inaczej do końca nie wiadomo "kto jest kto". :)

zmian chyba nie bylo, ale byly na pewno sytuacje, ze ktos poprosil o skasowanie konta a nastepnie zakladal sobie nowe...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale parę zmian było, powinna więc być też historia zmiany nicku, np. w profilu, inaczej do końca nie wiadomo "kto jest kto". :)

Jest. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym chciał mieć nowy nick.

 

Pamiętam, że kiedyś Michał miał nick zmieniany przez Tmi, i chyba Pb też miał zmieniany.

 

edit- domain tez miał nick zmieniany

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym chciał partyzant - ksywa którą mam od dawien dawna a rejestrując się tu wpisałem od tak taką ksywkę którą kiedyś wymyśliłem z jakiejś okazji bo partyzant było zajęte.

Edited by snip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam też miałem ochote zmienić swój nick, ale kiedy pomyślałem jakie taka zmiana nicków moze spowodować zamieszanie (np. cytowanie czyichś tekstów) to uznałem, że nie ma sensu zawracać głowe DawPi. Ale co innego gdyby była historia nicków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem chyba jednym z ostatnich którzy załapali się na zmianę nicka. Miałem ksywkę "911" i chyba dość niefortunnie zmieniłem na nazwę, który dość często powtarza się w różnych postach na forum, przez co czasem potrzebuje paru sekund zanim złapię, że ten post to nie o mnie ;) Teraz już nie można zmieniać, ale gdyby można było to ciekawe jak sprawdziłby się system z dropped.pl, gdzie zmiana nicka powoduje powstanie historii zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×