Jump to content
Sign in to follow this  
szogun

teatr24.pl

Recommended Posts

Tak jak już wspomniałem w opisie tematu. Moja pierwsza domena *24 w portfolio. Warta rejestracji? Co o niej sadzicie?

 

Teatr24.pl

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem ją teraz w rezerwacji razem z diagnostyka24.pl badania24.pl i klip24.pl (chyba wolne)

Wydaje mi się nie jest to chybiona rejestracja, czas zresztą pokaże...

Share this post


Link to post
Share on other sites
I pytasz się? ;)

skup24.pl, kto prowadzi taki skup żeby kupić domenę za koło?

 

 

mysle ze slowo skup bardziej pasuje do czegos co trwa 24h/dobe ;)

 

btw. ile razy odkad masz komputer wpisales w google slowo teatr? :)

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaca689 jesli nie zgadzasz sie z wycena swojej domeny to odswiez swoj watek i nie zasmiecaj mi mojego, bardzo Cie o to prosze.

 

Z tego co mi wiadomo są teatry 24/h na świecie - moze kiedys taki powstanie w Polsce? Primo dwa teatr nie musi byc czynny 24/h, ale mozna rezerwowac bilety online 24/h, jesli wyjdzie nowy ciekawy spektakl to zycze powodzenia w szukaniu miejsca na balkonie. Primo trzy na tym adresie można stworzyć portal, który oferuje wgląd do fajnych spektakli - cos ala popfan.tv albo jako strone informujaca :-)

 

No i jaki to skup? Złomu, aut, metalu? Z tego co wiem to skup zlomu nie jest otwarty 24h :) A smieszne by bylo gdybys rezerwowal godzine na stronie w ktorym przyjdziesz oddac zlom ;)

 

PS. Sa gusty i guscik. Ja bynajmniej zostalem zmuszony chociaz raz miesiac pojsc do teatru i powiem Ci szczerze, że sa spektakle b. ciekawe.

 

Np tutaj - http://www.frazpc.pl/b/217192

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem przekonany co do tych *24.pl, ale myślę że niskie x.xxx jest napewno do osiągnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×