Jump to content
Sign in to follow this  
mrx1

AndroidStyles.com

Recommended Posts

Edit:

Podkreślam, że ten temat był pisany w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy nie było znanych aż tyle faktów przemawiajacych ZA androidem. Przeczytaj mój tegoroczny post w tym temacie by je poznać(jest niewiele poniżej).

 

Jak ktoś nie wie to najpierw wytłumaczę co to jest ten Android:

Android jest platformą dla telefonów komórkowych opartą na systemie Linux, ogłoszoną przez Google i inne firmy zrzeszone w Open Handset Alliance 5 listopada 2007. Pozwala programistom tworzyć aplikacje w Javie przy użyciu bibliotek opracowanych przez Google, ale nie wspiera bezpośrednio rozwoju oprogramowania natywnego.

Ten opis jest może nieco szorstki, ale krótko mówiąc jest to nowy system operacyjny przeznaczony na urządzenia mobilne. W internecie jest już SDK dla programistów, google przeznaczyło 10 mln dolarów na konkurs na najlepsze aplikacje pod Androida (http://code.google.com/android/adc.html). A to całe Open Handset Alliance to też są nawet znane firmy :) - między innymi: Qualcomm, HTC, Intel, Samsung, Motorola, Sprint, Texas Instruments, LG. Czyli za Androidem stoją duże firmy z kupą kasy - więc raczej produkt jest z rozmachem i odniesie sukces. Jak ktoś jest zainteresowany samym systemem to na youtube można znaleźć jego prezentacje - nie ukrywam że mi się bardzo spodobał. Pierwsze urządzenie z Androidem wyjdzie w tym roku i wypuści je firma HTC. Więc boom dopiero się zacznie tak naprawdę.

Domena:

AndroidStyles.com

Podejrzewam, że powstaną style wizualne pod ten system. Więc AndroidStyles.com mogłoby być poświęcone stylom wizualnym i innym gadżetom personalizującym do Androida.

 

Co Wy sądzicie o tej domence? Da się ją sprzedać czy raczej e-returnofninjaturtles24.info.pl ?

Edited by mrx1

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-returnofninjaturtles24.info.pl 0zł

AndroidStyles.com ~50zł ?

telefony na tym os są mało popularne

 

Nie no ja nie zarejstrowałem e-return(...), to był dla mnie taki synonim nindży.

A telefony na tym OS wcale nie są popularne bo pierwszy wychodzi niedługo. Można sobie wgrać na jakiś telefon ten os jakby się uprzeć, ale to nie jest telefon zbudowany pod ten os i z nim sprzedawany. W każdym razie dziękuję za poświęcony czas i wycenę.

Edited by mrx1

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-returnofninjaturtles24.info.pl 0zł

AndroidStyles.com ~50zł ?

telefony na tym os są mało popularne

 

 

Naprawdę uważasz, że przedmiotem oceny jest również domena pn. "e-returnofninjaturtles24.info.pl"? :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sierpnia minęło kilka dobrych miesięcy. Wiem, że kiedyś tam w regulaminie było, że jeszcze raz domenę można dać po 6 miesiącach, ale ja przecież nie tworzę nowego tematu tylko odpowiadam w istniejącym :)

 

OK, przejdę do sedna sprawy: Jak sądzicie? Czy wartość tej domeny się zmieniła? Bo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno ją wycenić. Dla mnie tyle warta ile wygeneruje ruchu (i czy w ogóle wygeneruje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×