Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

brytan.pl i inne

Recommended Posts

Z racji, ze wpłynąl właśnie długo oczekiwany przelew za domenę nowapraca*pl zaszalałem i porejestrowałem trochę :rolleyes: z palca. :)

Wszystkie opinie przyjmuję z pokorą.:wacko:

Oto one:

KreatorDomen.pl - takie coś

OpaskiOdblaskowe.pl - widziałem promocję w markecie, sprzedawały się jak świeże bułeczki

KamizelkaOdblaskowa.pl - jak wyżej

modele24.pl - różne są modele i różni są modele :)

meblościanka.pl - na fali promowania meblościanek w brukowcu zwanym SE.

SucheBaseny.pl - nie wiedziałem, że tak to się nazywa, co zrobić... :D

brytan.pl - kojarzy mi się rozszczekanym kundlem, takie są najlepsze. Niektórym kojarzy się z Wielką Brytanią, co widać po .com.pl .

 

Zainwestowane 70 zł netto.

 

Warto było?

Czy któraś Wam się podoba?

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie podobają się Opaski i Kamizelki odblaskowe, też bym je zarejestrował. Widać coraz więcej rowerzystów i ulicach, którzy korzystają z takich wynalazków. SucheBaseny.pl też nie jest zła. Ciężko już teraz znaleźć dobre wolne domeny, ale myślę, że mimo wszystko nie straciłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z racji, ze wpłynąl właśnie długo oczekiwany przelew za domenę nowapraca*pl zaszalałem i porejestrowałem trochę :rolleyes: z palca.

(...)

Zainwestowane 70 zł netto.

Tanio sprzedana nowapraca, w/w domeny srednie ale za to przepłacone gdyz można było je kupić za 10 zł :wacko:

Pozdr i powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tanio sprzedana nowapraca, w/w domeny srednie ale za to przepłacone gdyz można było je kupić za 10 zł :)

Pozdr i powodzenia

Wiedziałem, jednak przepłaciłem. :rolleyes:

 

:wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo sprzedałeś nową pracę? Podoba mi się brytan i SucheBaseny. Reszta domen taka sobie, jednak odblaski mogą znaleźć nabywców bo bezpieczeństwo dość dobrze się sprzedaje - choć są wyjątki. Rok temu przeczytałem że będzie ustawa nakazująca używania kasków rowerowych przez dzieci, więc nie czekając, zarejestrowałem KaskiRowerowe.pl licząc w myślach ile wydam na Karaiby a ile na nowy samochód :rolleyes: no ale Posłowie byli tak zajęci walką o stołki, że ustawa poszła precz w zapomnienie a domena jest już u kogoś innego. Może on będzie miał więcej szczęścia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brytan bardzo fajna, brandowalna domena, najlepsza z wymienionych. SucheBaseny - też pierwsze słysze, że tak to się nazywa, ale dla producenta/dystrybutora jak znalazł. Odblaskowe - chyba będzie trzeba długo czekać na kupca. Modele24 - reg fee dla mnie. Meblościanka - jest serwis pod nie-IDN, więc możliwe, że na parkingu trochę zarobi. KreatorDomen - brzmi nieźle, ale nie widzę zastosowania.

 

EDIT: Jakieś szczegóły o nowapraca? ;-)

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brytan bardzo fajna, brandowalna domena, najlepsza z wymienionych. SucheBaseny - też pierwsze słysze, że tak to się nazywa, ale dla producenta/dystrybutora jak znalazł. Odblaskowe - chyba będzie trzeba długo czekać na kupca. Modele24 - reg fee dla mnie. Meblościanka - jest serwis pod nie-IDN, więc możliwe, że na parkingu trochę zarobi. KreatorDomen - brzmi nieźle, ale nie widzę zastosowania.

 

EDIT: Jakieś szczegóły o nowapraca? ;-)

 

Fakt, brytan.pl tez mi się spodobała. Brytan zjadł by nie jednego pudelka. :rolleyes:

 

Jeśli chodzi o pracę, to obowiązuje mnie w tym przypadku niestety tajemnica. :wacko:

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

suchebaseny.pl i brytan.pl na pewno są najciekawszymi rejestracjami. :wacko: Odblaski też bardzo konkretne. Do modele 24 nijak nie pasuje, a meblościanka.pl bez non IDN to chyba tylko na parking. :)

 

PS za nowapraca.pl szczere gratulacje, ładna domena tak w ogóle. :rolleyes:

 

#bryt.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
suchebaseny.pl i brytan.pl na pewno są najciekawszymi rejestracjami. :wacko: Odblaski też bardzo konkretne. Do modele 24 nijak nie pasuje, a meblościanka.pl bez non IDN to chyba tylko na parking. :)

 

PS za nowapraca.pl szczere gratulacje, ładna domena tak w ogóle. :rolleyes:

 

#bryt.pl

modele24.pl - myslalem glownie o modelarstwie, konkretnie o sklepie internetowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×