Jump to content
Sign in to follow this  
szogun

teatr24.pl aftermarket

Recommended Posts

Sorry za OT ale zastanawiam się dlaczego na Aftermarket sprzedający jest niejawny a Ty tutaj trąbisz wszem i wobec, że wystawiłeś aukcję. Dostrzegam niekonsekwencję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry za OT ale zastanawiam się dlaczego na Aftermarket sprzedający jest niejawny a Ty tutaj trąbisz wszem i wobec, że wystawiłeś aukcję. Dostrzegam niekonsekwencję :)

 

 

bo nie ma ofert ;

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry za OT ale zastanawiam się dlaczego na Aftermarket sprzedający jest niejawny a Ty tutaj trąbisz wszem i wobec, że wystawiłeś aukcję. Dostrzegam niekonsekwencję :)

 

 

... też przepraszam za OT ...

Np ja też tak często mam [chyba :D ] i nie wynika to z jakiegoś szczególnego zamysłu. Po prostu nie zwracam na to uwagi, czy aktualnie jestem "jawny" czy nie ...

Wiem jednak, że dla kupującego, jest istotne, kto sprzedaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo Cie nie rozumiem, albo niestety nastapil uszczerbek na moim zdrowiu po wczorajszym uderzeniu od kolesia na dropach. (... szkoda, ze to nie Anglia :))

Jestem nowicjuszem na AfterMarket.pl - nie mam pojecia dlaczego na stronie licytacji nie ma moich danych personalnyc.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakie ma to znaczenie?

Chyba jednak ma, przynajmniej tak uważam. Znajomość nick'a jednak pomaga w podjęciu decyzji. Osobiście wolałbym znać nick szoguna na AfterMarket.

Trochę zrobił się OT, szogun nie martw się - dyskutujemy ogólnie na ten temat a nie na Twój - wykorzystujemy jednak Twój wątek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znow dalem ciala. Nawet nie wiecie jak czlowiek jest zakrecony wstajac o 5 rano bez kawy...

 

Zrehabilituje się... Jutro koniec i wszystkich jeszcze raz przepraszam :rolleyes:

Wiecie moze jak ustawic, aby moj nick byl widoczny przy aukcji?

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet nie wiecie jak czlowiek jest zakrecony wstajac o 5 rano bez kawy...

 

 

No jak to...?

 

"wszak poranne wstawanie zapewnia rześki umysł i polot na całą resztę dnia. ;-) "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trele morele... Ja nie wale dopalaczy z rana :rolleyes:

 

Ponawiam moje pytanie z pogrubiona czcionka, zna ktos odp? Bardzo prosze o wskazowke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×