Jump to content
www.okk.pl

niezla inwestycja :))

Recommended Posts

Jak bym mial 10k to bym w życiu ich na numer telefonu nie wydał. Lepiej już w domeny zainwestować niż takie marnotrstwo ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy dobrze pamietam ale numer 500000000 poszedl na allegro za 50.000PLN ^_^ tej jest podobny tylko ze sa 1 w sumie to znacznie obniza cene mysle tak do 10k ;) mnie sie podoba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

511 - co to za prefiks? ^_^ 501, 601, 602, to rozumiem. Starej daty jestem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy takiej cenie nie mozna wziasc tego numeru od razu w koszty. Kto wie czy wogole mozna. Wiem, ze w DE kupionych domen (np. z Sedo) nie mozna wpuscic w koszty. Dopiero sie liczy domena jako koszt przy sprzedazy. (Podobnie jak towar w sklepach.) US argumentuje to tym, ze domeny nie traca na wartosci i dlatego sie tez nie amortyzuja.

Dokładnie.

To jest tak jak w przedsiębiorstwie. Firmy nie miały by nigdy zysków(celowo) by niepłacić podatków bo stale wliczałyby w koszty zakupione towary gdy tylko pojawia się nadwyżka przychodów nad kosztami. A tak poniesione wydatki na towary czy materiały są kosztami w momencie sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysoka cena, ciekawe czy realna. Czy nr przykładowo 501 333 501 byłby lepszy czy zdecydowanie słabszy od tego licytowanego ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Współczuję zwycięzcy tego spamu który będzie otrzymywał na ten numer. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Współczuję zwycięzcy tego spamu który będzie otrzymywał na ten numer. :)

Max miesiac. Pozniej im sie znudzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×