Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Wynalazcy.pl

Recommended Posts

Hmm... domena pasowałaby pod jakąś stronę lub forum sympatyków majsterkowania, młodych wynalazców, hobbystów tworzenia lub przerabiania sprzętów itp. Co do wyceny to trudno powiedzieć, myślę, że kupcem musiałaby być osoba z zamiarem stworzenia czegoś podobnego, mogłaby zaoferować niemało, tylko czy taka się znajdzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm... domena pasowałaby pod jakąś stronę lub forum sympatyków majsterkowania, młodych wynalazców, hobbystów tworzenia lub przerabiania sprzętów itp. Co do wyceny to trudno powiedzieć, myślę, że kupcem musiałaby być osoba z zamiarem stworzenia czegoś podobnego, mogłaby zaoferować niemało, tylko czy taka się znajdzie?

Dokładnie.

 

Fajna domenka, ale mały potencjał pod względem finansowym. Jeżeli znajdzie się osoba na jej zakup, to jakiś bezrobotni nastolatek mieszkający z rodzicami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmn pierwsze co mi się nasuwa to jakiś program naukowy mający za zadanie pomoc w realizacji projektów naukowych, patentów...ale oni wolą mniej dzwięczne nazwy typu www.aimfth.arg.edu.pl hyhyh ;)

 

ewentualnie.. coś z humorem, strona z jajem w stylu parodii Zrób to Sam z Adamem Słodowym gdzie każdy może umieścić swój najbardziej szalony pomysł. Ta wersja kojarzy mi się z Cola light i mentosem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×