Jump to content
kwalejko

terrakota.pl

Recommended Posts

Myślałem kiedyś o rejestracji tej literówki, ale stwierdziłem że pewnie ruch znikomy a nikt jej nie będzie chciał... jak widać się myliłem, bo już chyba ze dwóch właścicieli miała do tej pory.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o tej domence? Ewentualnie, ile może być warta?

Krzysztof

 

Myślę, że na serwis o zwierzętach się nada - doskonała na stronę o tym dlaczego i jak koty znaczą swój teren :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem dlaczego zarejestrowałem tą domenę. Całe życie byłem przekonany, że pisze się tą nazwę przez dwa r.

Sprawdziłem to w wikipedii.

Jest: "Terakota (wł. terra cotta – ziemia wypalona)".

Dzisiaj zapytałem kolegę, jakby to napisał. Jest budowlańcem i mieszka w Anglii od 10 lat. W nazwie podał przez dwa r.

Więc różnie może być z ruchem tej domeny.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że na serwis o zwierzętach się nada - doskonała na stronę o tym dlaczego i jak koty znaczą swój teren :)

gtone Masz super pomysł, jednak ja w ten temat nie wchodzę. Myślę, że długo nad nim myślałeś, więc szkoda by było abyś jego nie zrealizował. ;) Jeśli chcesz, mogę Ci ją odstąpić za symboliczne 100zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o tej domence? Ewentualnie, ile może być warta?

 

Szczerze to jak dostałem sms, że została przechwycona to pomyslałem, że ostatnio fajne domeny lecą (impotencja, suplement). Dopiero później sprawdziłem, że jest to raczej literówka ;)

 

Dzisiaj zapytałem kolegę, jakby to napisał. Jest budowlańcem i mieszka w Anglii od 10 lat. W nazwie podał przez dwa r.

 

Byłem też przekonany, że pisze się przez 2xr. Dobrze, że nie dałem jakiejś dużej kwoty maks przed sprawdzeniem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłem też przekonany, że pisze się przez 2xr. Dobrze, że nie dałem jakiejś dużej kwoty maks przed sprawdzeniem. :)

 

Nic straconego . Wystarczy tylko jakaś duża kwota maks i ta przez 1xr już jest Twoja :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic straconego . Wystarczy tylko jakaś duża kwota maks i ta przez 1xr już jest Twoja :P .

 

 

Mogę się zamienić na pogrzebb.pl :P

 

Wracajć do tematu terrakota.pl to warto zawsze sprawdzać jednak w google lub słowniku czy forma jest poprawna.

Sam mam przykład realestates.pl gdzie byłem święcie przekonany, że jest to liczba mnoga od realestate.pl :)

 

EDIT:

@Keyword: długość celowa miała nawiązywać do nazwy domeny w temacie.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staram się sprawdzać poprawność pisania, nawet przy oczywistych słowach, bo może coś umknąć, ale nie zawsze wszystko się zauważy, czasami pośpiech, a czasami jakiś inny chochlik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kilka miesięcy temu zarejestrowałem menaszka.pl , już miałem plany na jej wykorzystanie, zajrzałem do słownika i radość mi szybko minęła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×