Jump to content
Grzegorz

Ograniczenia

Recommended Posts

Pomyślałem czy nie byłoby celowe wprowadzenie pewnych ograniczeń na forum.

Chodzi mi głównie o to iż pewni użytkownicy zaszczycają nas swoją obecnością tylko gdy mają domenę do sprzedania, a w innych działach to wogóle ich nie widziano. Może uzależnić dotępność pewnych działów od ilości postów lub jakieś inne rozwiązanie. Tu powstaje problem co z nowo zarejestrowanymi UU. Im można przez pewien okres udostęnić wszystkie działy, a gdy w tym czasie nie będą aktywni odebrać część uprawnień:-) . Istnieje też groźba, że będę wówczas pisać wszędzie i co popadnie, ale dlatego piszę żeby podyskutować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istnieje też groźba, że będę wówczas pisać wszędzie i co popadnie

 

Cieszę się, że wyręczyłeś mnie w krytyce tego pomysłu. ;-)

 

[edit] A może z tymi ograniczeniami to jednak dobry pomysł? Niektórych użytkowników można by zamknąć w dziale Piaskownica i tylko od czasu do czasu przenosić stamtąd jakieś wartościowe posty do normalnych działów... :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
[edit] A może z tymi ograniczeniami to jednak dobry pomysł? Niektórych użytkowników można by zamknąć w dziale Piaskownica i tylko od czasu do czasu przenosić stamtąd jakieś wartościowe posty do normalnych działów... :-P

 

Szczerze sie z tym zgadzam, ale to wywolaloby dopiero dyskusje i piaskownica moglaby okazac sie za mala :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×