Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

infotvp.pl

Recommended Posts

Domena jest na sprzedaż. Jest serwis tvp.info, ktoś sprzedał tvpinfo.pl, a ja mam infotvp.pl, no i jakby klient znalazł sie to też bym sprzedał. Domena ma niewielki ruch, ale ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

newspolsat.pl, sportpolsat.pl, channeldiscovery.pl, networkcartoon.pl są wolne. Też weźmiesz? :) Taka domena może się przydać tylko mistrzowi Yoda. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
newspolsat.pl, sportpolsat.pl, channeldiscovery.pl, networkcartoon.pl są wolne. Też weźmiesz? :P Taka domena może się przydać tylko mistrzowi Yoda. :-)

Lol, też o tym pomyślałem :)

 

Ogólnie domena zakręcona, i chyba to że ma "tvp" w środku daje Telewizji Polskiej pełne prawy do jej odebrania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] i chyba to że ma "tvp" w środku daje Telewizji Polskiej pełne prawy do jej odebrania.

 

 

Samo tvp można rozwinąć na kilka, kilkanaście sposobów: telewizja popołudniowa, telewizja przedszkolaka itd. :)

 

EDIT:

 

Pod warunkiem, że to rozwiniesz i coś pod tym zrobisz a nie wystawisz na sprzedaż.

 

Domena sama w sobie kiepściutka.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za info. No cóż, trzeba będzie z domenką pożegnać się. Szkoda tylko, że dziennie odwiedza ją ponad 300 osób. Ale zawsze można przekierować ją.

Pozdrawiam Wszystkich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam sie więc, dlaczego niektórzy płacą za literówki, które posiadaja ruch? Faktem, ta posiada nędzny, ale posiada. Więc myślę, że była warta przynajmniej rejestracji.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
... dziennie odwiedza ją ponad 300 osób.

 

Alexa pokazuje coś takiego:

 

Infotvp.pl has a traffic rank of: No Data

 

A domena istnieje od 2008.06.20 ,

 

Czy jest możliwość, aby Alexa nie zarejestrowała w tym czasie 300 odwiedzin dziennie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam pojęcia. Ja zawsze korzystam ze stat24.com, i nie zastanawiałem się nad Alexa.

Pozdrawiam

 

No to wklej, prosze, te staty, bo uwierzymy tylko w coś, co zobaczymy, szczególnie w przypadku tak słabej domeny... A Alexa może nie pokazywać jesli domena jest dopiero od 3 miesięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tej domenki, to prosze bardzo. Skontaktuj się ze mną na gg. Mieszkam za granicą, i będąc przy komputerze, niejednokrotnie dziennie wchodzę na tvp.info aby zobaczyć informacje, wiadomości czy teleexpres. A jeśli ktoś wchodzi na tvp.info, to łatwo może pomylić się. Jeśli mieszkasz w Polsce, to niestety myślę, że omijasz tego typu strony, bo to samo masz w telewizji.

Jak myślisz? Czy łatwo jest pomylić adresy? infotvp.pl, tvpinfo.pl, tvp.info? sam początkowo myliłem się. Mam też nędzna domenę, tak myślę że ocenisz ją, www.londyneknet.pl, a jednak ludzie też na nią wchodzą. I domenka nie generuje małego ruchu, pomimo że domena londynek.net jest już tak osłuchana, że dzieci nawet o niej słyszały.

Czymś różni się domena londyneknet.pl od londynek.net? A jednak ludzie wpisują ten adres, tak samo jak często londynek.pl (też się mylę, i przynajmniej z 5 razy w miesiącu wpiszę londynek.pl).

Myślę, że nie słyszałeś o literówkach.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja rozumiem pomylic tvp.info z tvpinfo.pl ale pomylic sie z infotvp.pl to juz inna bajka.

Jesli mozesz to po prostu wklej screeny zeby rozwiac wszelkie insynuacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że nie słyszałeś o literówkach.

Pozdrawiam

 

Tak, masz rację, siedze na forum di.pl od dłuuuugiego juz czasu, zajmuje sie domenami i nie slyszalem o literowkach. No nie osmieszaj sie, prosze cie.

 

 

Ale wracajac do tematu, sam zaczales ten temat:

proszę o wycenę i opinię na temat domeny infotvp.pl

 

To skad niby mamy wiedziec, ze masz jakies wejscia na domene, skoro nie napisales o tym? To jest dzial WYCENA dla przypomnienia, i tu warto podac rozne parametry , ktore zapewnia obiektywne spojrzenie na domene. Jak to niby zrobic, gdy majac statystyki nie podajesz ich? A skoro podajesz, ze masz 300uu/dziennie, to jest to duzy ruch, warto wtedy wrzucic screenshota...to tak na przyszlosc...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dodać załącznik, bo mi nie wychodzi?

 

można też wrzucic na imageshack.us lub fotosik.pl i wkleic kod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×