Jump to content
domainer

jazdy.eu

Recommended Posts

Zarejestrowałem jazdy.eu i jak się wam podoba taka fraza "jazdy" w domenie? Czy to ma sens? "Jazda" jest ok ale "Jazdy"? Czy to jest prawidłowe? Brzmi troszkę dziwnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem jazdy.eu i jak się wam podoba taka fraza "jazdy" w domenie? Czy to ma sens? "Jazda" jest ok ale "Jazdy"? Czy to jest prawidłowe? Brzmi troszkę dziwnie :P

 

 

heh, jakis czas temu wspominalem o wolnych:

 

odjazdy.eu

odjazdy.net

odjazdy.info

odjazdy.de

ODJAZDY.CO.UK

 

Czy neui są lepsze od jazdy.eu ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kombinowałem z nauka jazdy, szkoła jazdy, prawo jazdy, rozkład jazdy itd. Wykorzystanie coś jak to: http://www.jazdy.pl/

 

 

Ja osobiście zarejestrował bym ją :P . Mieszkam we wrocławiu i jadąc do pracy, mijam chyba 3 miejsca gdzie się reklamują -własnie naukę jazdy (jazdy.pl) Jak dla mnie wygląda ładnie ta domena i co więcej ,bardzo łatwo ją zapamiętać, nie tak jak inne szkoły szkolajazdy-costam.com.pl.

 

 

Potrzymałbym ją jeszcze trochę. Bez pośpiechu ze sprzedażą :P

Edited by kamil2n

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnie domenka OK, no ale nie może być inaczej skoro:

 

# jazdydodatkowe.eu

# kursyprawka.pl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem wprost, że brzmi i wygląda ona tak, jakby brakowało jej do pełni szczęścia :rolleyes: - i zapewne tak jest -

innego wyrazu. Brzmi, i wygląda, jak dopełnienie dla słów takich jak prawo [jazdy], nauka [jazdy], rozkład [jazdy] itp ...

W tym akurat przypadku, liczba mnoga wygląda moim zdaniem fatalnie.

Nie rejestrowałbym jej, ale życzę Ci, aby się zwrócił przynajmniej koszt rejestracji, a najlepiej, gdybyś mógł na tej domenie zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena Domainer, ale do poki jej nie sprzedaz kazdy z forum moze powiedziec ze jest do bani.

I to jest wlasnie magia domen ;) Jesli znajdzie sie ktos kto wylozy za nia gruba kase to na pewno nie pozalujesz rejestracji :rolleyes:

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×