Jump to content
maryuse

Wycena domen niezarejestrowanych

Recommended Posts

Proponuję zmianę w regulaminie forum aby zamiast sformułowania "nie wyceniamy domen niezarejestrowanych" użyć "wyceniamy domeny, które w bazie Whois mają podaną datę utworzenia" lub coś w tym stylu, chociaż wątpię, że to coś pomoże. Jest co prawda jak byk na czerwono to wyrażnie zaznaczone ale część nowych użytkowników nie rozumie co to jest data uznania wpłaty na koncie rejestratora - niestety nie wystarczy stempel pocztowy na druku przelewu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję zmianę w regulaminie forum aby zamiast sformułowania "nie wyceniamy domen niezarejestrowanych" użyć "wyceniamy domeny, które w bazie Whois mają podaną datę utworzenia" lub coś w tym stylu

 

DOMENA: ***.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

 

utworzona: 2008.09.11 17:05:01

 

 

Pudło. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
DOMENA: ***.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

 

utworzona: 2008.09.11 17:05:01

 

 

Pudło. ;-)

 

Tylko tyle możesz zaproponować?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko tyle możesz zaproponować?

 

Skoro nalegasz... moja propozycja: nic nie zmieniać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro nalegasz... moja propozycja: nic nie zmieniać.

 

Popieram.

 

EDIT:

Nie kombinujmy przy regulaminie bez potrzeby.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja prosil bym o dzial w ktorym wyceniane zostaly by domeny w rezerwacji itp... aby uniknąć zbędnego rejestrowania nazw itp... gdyż wiele osób ma dylemat czy zarejestrowac ta domene czy nie ... itp...

 

sam mam teraz problem i myślę nad domeną MyLastMinute*pl - jeśli macie jakies info zapraszam na PW :)

 

pzdr.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sylyx ja chyba wiem czemu ty sie obraziłeś na pl, bo ktoś Ci sylyx.pl sprzątnął :)

Nie obraziłem się na .pl. mam je dla dywersyfikacji, albo do pary. A sylyx.pl sprzątnął i podarował DD. Za jakiś czas znowu będzie spadać. Jak złapiesz to przetestuję na Tobie sąd. Uważam, że potrzebny jest pewien precedens. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie obraziłem się na .pl. mam je dla dywersyfikacji, albo do pary. A sylyx.pl sprzątnął i podarował DD. Za jakiś czas znowu będzie spadać. Jak złapiesz to przetestuję na Tobie sąd. Uważam, że potrzebny jest pewien precedens. :)

 

No chyba, że ktoś założy opcję na fikcyjne dane tak dla psikusa ;)

 

EDIT:

I nie sąd a arbitraż co najwyżej

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='wyli' date='pią, 12 wrz 08' post='116415']

a ja prosil bym o dzial w ktorym wyceniane zostaly by domeny w rezerwacji itp... aby uniknąć zbędnego rejestrowania nazw itp... gdyż wiele osób ma dylemat czy zarejestrowac ta domene czy nie ... itp...

 

 

Nie licz na to, nawet w snach ...

 

[...] sam mam teraz problem i myślę nad domeną MyLastMinute*pl - jeśli macie jakies info zapraszam na PW :) [...]

 

.. To myśl ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Psikusów po swoj-chlop można się spodziewać, bo się do mnie przyczepił jak rzep psiego ogona.

Troszke smieszne posty piszesz - a szczegolnie ankiety, dlatego ciekawie sie do Ciebie odezwac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×