Jump to content
Sign in to follow this  
bobstar

voti.pl

Recommended Posts

ładna domena typu web 2.0 i nic wiecej. Tylko serwis wyznacza realną wartość domen tego typu.

Tak n a"sucho" to jedyną jej zaletą jest fonetyka wpadająca w ucho i długość.

 

czyli bez serwisu okolice xx~xxx.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki za odpowiedź... narazie jedyną;)

czyli warto postawić najpierw serwis web 2.0 a później spróbowac wyceniać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zeru? ale ze względu na nazwę? czy na sam portal web 2.0, których jest coraz więcej i każdy kolejny może być inwestycją bezzwrotną?

Share this post


Link to post
Share on other sites
zeru? ale ze względu na nazwę? czy na sam portal web 2.0, których jest coraz więcej i każdy kolejny może być inwestycją bezzwrotną?

 

To zależy jaki serwis postawisz, moim zdaniem sama nazwa nie jest zbyt dobra "voti" brzmi strasznie zdrobniale, a w wymowie może przypominać "woti". Ciężko powiedzieć czy inwestycja się zwróci, jeśli postawisz na solidne wykonanie i oryginalność to tak.

 

Sam chciałem stworzyć parę miesięcy temu serwis web 2.0, który miał być "Rankingiem Gwiazd", ale pożałowałem 1zł na domenę i teraz już za późno, tak więc jeśli masz pieniądze to działaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zeru? ale ze względu na nazwę? czy na sam portal web 2.0, których jest coraz więcej i każdy kolejny może być inwestycją bezzwrotną?

zle sie wyrazilem, domena jest nic nie warta wg mnie. Strona, jaka bys postawil, mialaby wartosc tylko w postaci jej zawartosci, wiec mozna taka strone stworzyc pod kazda inna, nic nie znaczaca domena, gdyz nie wplynie ona dodatnio na cene koncowa takiego projektu; moze natomiast lekko obnizyc jeko wartosc, chocby ze wzgledu na literowki v/w w domenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozumiem, może i jest w tym racja, voti.pl znaczy stosunkowo niewiele,

ale z drugiej strony z łaciny oznacza wesele, więc może pod to, kto wie

dzięki w kazdym razie za dyskusję

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×