Jump to content
heden.pl

magnetofony.pl

Recommended Posts

Wiem, że magnetofony to już przeżytek

 

Dlatego nie założyłem na nią opcji. Moim zdaniem warta niewiele. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto w tym temacie zwrócić uwagę, że mimo generycznej domeny jej wartość obecnie spada - wiadomo technologia idzie do przodu - to raz.

Po drugie - domenobiznes zagospodarowuje nowe słowa/generyki zgodnie z duchem czasu. To chyba jest pociągające, zawsze coś nowego, świeżego można upolować.

 

Przypomniała mi się domena łączność.pl - też sentymentalne znaczenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
domenobiznes zagospodarowuje nowe słowa/generyki zgodnie z duchem czasu. To chyba jest pociągające, zawsze coś nowego, świeżego można upolować.

Dobrze napisane, to oznacza wyścig, rywalizację a to ma każdy facet we krwi, no i niektóre domainerki - zwłaszcza brunetki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Uważam, że moja domena magnetofon.pl rzeczywiscie ma wartość - wyceniam na 10-20k

Fantystyczny keyword, to nic ze slowo wypada z powszechnego uzycia - w tym jego urok, moze posluzyc za niezly oldstylowy brand radia internetowego, wytwórni, dowolnej firmy związanej z przemysłem muzycznym.

 

Co do magnetofony.pl - to sam fakt, że nie zarejestrowałem tej domeny rok temu wyraża moją opinię.

Wyceniam 0 - 100zł. Na brand nie pasuje, a magentofonami juz raczej nikt nie handluje.

 

ps. zapraszam do tego wątku tutaj

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×