Jump to content
Sign in to follow this  
scav

[SPRZEDAM] DOMENADER

Recommended Posts

witam

 

Przeczytałem, że jesteś autorem programu, a ponieważ dobrze został zaprezentowany i z pewnością jest przydatny, więc mam pytanie czy planujesz rozwijać jeszcze program, np. by sprawdzał czy domena ma ruch, jakie ma odnośniki w wyszukiwarkach. Jeszcze taka opcja byłaby przydatna: filtr: wpisuję słowo, które ma występować w domenie (np. auto), inaczej trzeba przeglądać całą listę.

 

"Program posiada wbudowane generatory domen 1, 2 i 3 lit." Jak działa ten generator i czy jest szansa na 4 lub 5 lit, bo z tych do 3 lit. to chyba nie ma co już wybrać ?

 

Pod jakim systemem program działa ?

 

I istotne: czy możesz podać krok po kroku praktyczne wykorzystanie tego programu, jeżeli chodzi o rezerwację, pytam, gdyż jest duża konkurencja, i ważne by mieć przyjęte pewne zasady postepowania by działać efektywnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z niecierpliwością czekam na jakikolwiek odzew od autora, bo żadne z moich pytań wysyłanych za pośrednictwem allegro nie doczekało się odpowiedzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb: o jakie pytanie chodzi ponieważ nie dostałem żadnych maili od Ciebie za pośrednictwem allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb: o jakie pytanie chodzi ponieważ nie dostałem żadnych maili od Ciebie za pośrednictwem allegro.

 

To coś musi być nie tak z twoją pocztą, bo wysyłałem z dwóch różnych kont. Pytałem m.in. czy działa pod Linuksem, a jeśli nie, to czy działa pod wine. A jeśli nie, to czy działa pod Windows 98 (o to nie pytałem przez allegro, pytam teraz). Pytałem również, czy wystawiasz fakturę VAT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też pisałem do scava jakieś 2-3 maile + PM na forum. Żadna wiadomość nie doczekała się odpowiedzi, mimo że od wysłania pierwszej minęło już kilka tygodni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×